Mykonos do Ios Prom

Mykonos Ios trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Sea Jets obsluguje swoje polaczenia do 3 razy dzien, Hellenic Seaways 14 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 49 przeplyniec tydzien na polaczeniu Mykonos Ios pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Mykonos - Ios Armatorzy Promowi

 • Sea Jets
  • 3 Przeprawy Dziennie 1 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 14 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 40 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 14 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Mykonos Ios

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Mykonos Ios to samochod i 1 pasazer.

Mykonos Przewodnik

Tworząc jedną z grupy wysp Cyklady, wyspa Mykonos leży między wyspami Tinos, Paros i Naxos. Główne miasto na wyspie, zwane także Mykonos (lub Chora dla mieszkańcow), ma charakterystyczna architekture dla Cyklad z jego białymi domami z niebieskimi oknami, bardzo wąskimi uliczkami i brukowanymi chodnikami, małymi białymi kapliczkami z niebieskimi kopułami. Wielu odwiedzających wybrać się na spacer przez Chora, stary port, Little Venice. Wyspa ma bogate życie nocne i jest czasem określane jako "Ibiza Grecji" w wyniku jego letniej sceny klubowej, która jest główną atrakcją dla tysięcy turystów rocznie.

Wyspa posiada dwa porty. Stary port Mykonos, gdzie promy pasażerskie przybijaja i Nowy Port Tourlos gdzie cumuja głównie statki wycieczkowe. Promy z Mykonos odplywaja do Pireusu i Rafina w Grecji kontynentalnej i na inne wyspy w archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu oraz na Krete.

Ios Przewodnik

Grecka wyspa Ios jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim i leży pomiędzy Santorini i Naxos.Znana jest ze swoich wyjątkowych klubów, pięknych plaż i zabytków. Ios jest popularnym miejscem dla turystów z całego świata. Przez wiele lat Ios jest jednym z najbardziej ulubionych wysp na Cykladach i ma wszystkie elementy tradycyjnej greckiej wioski, w połączeniu z doskonałą klubów nocnych i plaż. Chora jest tradycyjne greckie wioski senny w ciągu dnia z krętymi uliczkami, niebieskie i białe budynki i kolorowych kwiatów. W nocy jednak, wąskie uliczki przekształcić tworzy wieś to miejsce jest dla wielkiej nocy. Wokół wyspy turyści mogą zwiedzić wiele pięknych plaż z miękkim białym piaskiem i fantastyczna krystalicznie czystą wodą.Najbardziej popularna plaża w Ios jest plaża Mylopotas rozciąganie ponad kilometr i wyłożona barów, restauracji i sportów wodnych. Cichszy i bardziej zacisznej plaży doświadczenie odkrywania pokroju plaży Valmas czy Kolitsani.