Sitia do Thira Prom

Sitia Thira polaczenie laczy Kreta z Cyklady. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Anek Lines. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 10 godziny 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Sitia Thira zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Sitia do Thira Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Kreta na Cyklady.

Sitia - Thira Armatorzy Promowi

  • Anek Lines
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 10 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Sitia Thira

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sitia Thira to samochod i 1 pasazer.

Sitia Przewodnik

Miasto portowe Sity znajduje się na greckiej wyspie Kreta, która leży na Morzu Egejskim. Na wyspie, Sita jest na wschód od Agios Nikolaos, i na północny wschod od Lerapetra. Miasto nie jest generalnie odwiedzane przez turystów i nie jest szczególnie dobrze rozwinięta, a jej historię można prześledzić do czasów minojskich. Wykopaliska zostały wykopane w miejscu sąsiadującym z Petras które sięgają końca okresu neolitu, 3000 pne aż do epoki brązu, 3000 - 1050 lat pne. Petras, na przestrzeni swojej historii, byla pod kontrolą Wenecjan, którzy używali ja jako bazę dla swoich wschodnich operacji śródziemnomorskich. Witryna została zniszczona przez trzęsienie ziemi w 1508 roku i ponownie w 1538 przez piratów i przez Wenecjan w 1651 roku.

Port w Sitia łączy wschodnia Krete z kilkoma innymi wyspami greckimi. Miasto ma także przystań, która mieści mniejsze łodzie rybackie i jachty.