Síros do Tinos Prom

Síros Tinos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 6 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 30 minuty gdy Sea Jets serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz 50 min.

To daje 8 przeplyniecia tydzien na trasie Síros Tinos pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Síros - Tinos Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 6 przeprawy w tygodniu 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Sea Jets
    • 2 przeprawy w tygodniu 3 godz 50 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Síros Tinos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Síros Tinos to samochod + 2 pasazerów.

Síros Przewodnik

Grecka wyspa Syros jest jedna z grupy Cyklady i leży na Morzu Egejskim, około 145 km na południowy wschód od Aten, stolicy Grecji. Historia wyspy sięga około 3 tysiąclecia pne, do panowania Halandriani i Kastri. Artefakty wydobyte na wyspie pokazuja, że musialo być laboratorium metaloplastyki na wyspie, które uważa się, ze miało stosunki handlowe z Azja Mniejsza. Podczas 6 wieku pne wyspa została zajęta przez Samians, kiedy wielu mieszkańców wyspy przeniesiono na wyspę. Ważny lekarz i filozof, Pherecydis urodził się na wyspie w tym okresie, a później udał się do Samos i stał się nauczycielem Pitagorasa.

Poza pięknem wyspy, Syros ma kwitnąca scene kulturalna i miłość do sztuki. Turyści powinni poswiecic trochę czasu, aby odwiedzić muzea i galerie wyspy oprócz spacerow po pięknych ulicach wsi lub poleżeć na plaży.

Z portu wyspy istnieją połączenia promowe do Rafina i Pireus. Syros jest również połączony do wszystkich Cyklad, Wyspy Dodekanez, Krety, Salonik i Skiathos.

Tinos Przewodnik

Greckie wyspy Tinos znajduje się w polnocnej czesci grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim. Tinos jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje, gdzie plaze sa spokojne i piaszczysta, w otoczeniu wielu atrakcji turystycznych i zakwaterowania. Najbardziej tradycyjne wioski polozone sa w kraju i slyna z malowniczej architektury. Pyrgos jest najbardziej charakterystyczny wioska z dluga tradycją w marmuru rzezba.Wyspa jest rowniez specjalny lokalizacja dla Grekow, jak to jest w domu do kosciola Panagia (Virgin), uwazany za opiekuna kraju, z cudownym obrazem wewnatrz. Ten kosciol otrzymuje tysiące pielgrzymow przez caly rok, szczegolnie na 15 sierpnia.

Tinos jest podlaczony statkiem do portow w Pireusie i Rafina, a takze na wyspy Andros, Syros i Mykonos, i prawie wszystkie z wysp archipelagu Cykladow.