Koufonissi do Paros Prom

Koufonissi Paros trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 20 minuty gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 1 godz 40 min.

To daje 10 przeplyniecia tydzien na trasie Koufonissi Paros pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Koufonissi - Paros Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 3 przeprawy w tygodniu 3 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 7 przeprawy w tygodniu 1 godz 40 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Koufonissi Paros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Koufonissi Paros to samochod + 2 pasazerów.

Koufonissi Przewodnik

Koufonisia to grecka wyspa położona w archipelagu Cyklady i stanowi część gminy Naxos i Małych Cyklad. Koufonisia składa się z trzech głównych wysp, Kato (Dolnym) i Pano (Górnym) Koufonisi i Kierosa. Geograficznie znajduje się na południowo-wschodniej stronie Naxos i na zachodniej stronie Amorgos. Niezamieszkana Keros to chroniony obszar archeologiczny, z których wiele starożytnych dzieł sztuki Cyklad zostały wykopane w 20 wieku. Kato Koufonisi znajduje się obok Pano Koufonisi, Shoinousa i Kierosa i jest prawie bezludna. Najbardziej charakterystycznym zabytkiem wyspy jest mały kościół Panagiaktóry jest zbudowany na molo, na szczycie ruin. Tylko rybackie I turystyczne łodzie zakotwiczaja w małym, malowniczym porcie. Pano Koufonisi jest najmniejszą i najbardziej zaludniona wyspa archipelagu Cyklad. Biały wiatrak na wschodniej stronie portu wita po przybyciu na wyspie. Siedlisko Chora na południowo-zachodnim wybrzeżu Koufonisi jest charakterystycznym przykładem architektury Cyklad.

Paros Przewodnik

Greckie wyspy Paros jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim. Jest to bardzo popularne miejsce na wakacje i jest tylko o krok od wyspy Naxos, około jednej godziny promem. Paros zyskał reputację bardzo przytulny przyjaznego wyspę. Jest to druga największa z wysp Cyklady i jest pełen atrakcji dla każdego jakości. Goście Paros będą mogli uczestniczyć na sporty wodne, korzystać z greckich tawern podszewka nadmorską Parikia, i zwiedzić kościół Panagia Ekatantapiliani, który jest znany sięgają tak jak 326 AD. Istnieje wiele plaż na anche Paros: takich jak Agia Irini, Farangas, Kato i Logaras.

Port wyspy jest w Parikia i gospodarze zarówno konwencjonalnych, promy i szybkich promów. Generalnie do Pireusu odpływają promy i inne wyspy archipelagu Cyklady.