Síros do Pireus Prom

Síros Pireus trasa promowa laczy Cyklady z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 10 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 45 minuty gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz.

To daje 12 przeplyniecia tydzien na trasie Síros Pireus pomiedzy Cyklady i Ateny. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Síros do Pireus Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady do Ateny.

Síros - Pireus Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 10 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 2 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Síros Pireus

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Síros Pireus to samochod i 2 pasazerów.

Síros Przewodnik

Grecka wyspa Syros jest jedna z grupy Cyklady i leży na Morzu Egejskim, około 145 km na południowy wschód od Aten, stolicy Grecji. Historia wyspy sięga około 3 tysiąclecia pne, do panowania Halandriani i Kastri. Artefakty wydobyte na wyspie pokazuja, że musialo być laboratorium metaloplastyki na wyspie, które uważa się, ze miało stosunki handlowe z Azja Mniejsza. Podczas 6 wieku pne wyspa została zajęta przez Samians, kiedy wielu mieszkańców wyspy przeniesiono na wyspę. Ważny lekarz i filozof, Pherecydis urodził się na wyspie w tym okresie, a później udał się do Samos i stał się nauczycielem Pitagorasa.

Poza pięknem wyspy, Syros ma kwitnąca scene kulturalna i miłość do sztuki. Turyści powinni poswiecic trochę czasu, aby odwiedzić muzea i galerie wyspy oprócz spacerow po pięknych ulicach wsi lub poleżeć na plaży.

Z portu wyspy istnieją połączenia promowe do Rafina i Pireus. Syros jest również połączony do wszystkich Cyklad, Wyspy Dodekanez, Krety, Salonik i Skiathos.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.