Sifnos
Kimolos
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Sifnos Kimolos

Trasa promowa Sifnos Kimolos łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Zante Ferries obsługuje swoje połączenia do 3 razy tydzien, Blue Star Ferries 2 razy tydzien, Aegean Speed Lines 3 razy tydzien, SeaJets 0 razy tydzien & Aegean Sea Lines posiada polaczenia do 5 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 13 połączeń promowych tydzien na trasie Sifnos Kimolos pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Sifnos do Kimolos?

Czas przeprawy promowej z Sifnos do Kimolos wynosi około 1h 04m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Sifnos do Kimolos i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Sifnos do Kimolos?

Cena promu z Sifnos do Kimolos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Sifnos do Kimolos wynosi 19 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Sifnos a Kimolos?

Istnieje 5 popularnych operatorów promowych dla Sifnos do Kimolos. Są to
  • Zante Ferries
  • Blue Star Ferries
  • Aegean Speed Lines
  • SeaJets
  • Aegean Sea Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Sifnos do Kimolos?

Zarezerwuj promy z Sifnos do Kimolos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Kimolos od Sifnos?

Odległość pomiędzy Sifnos a Kimolos wynosi około 12 mil morskich.

Sifnos - Przewodnik

Sifnos, czasami jako Siphnos, to grecka wyspa położona w grupie Cyklady. Wyspa leży między Serifos i Milos, na zachód od Delos i Paros i około 130 km od Aten w Grecji kontynentalnej. Apollonía, stolica Sifnos (zwana również Hora), jest zbudowana w kształcie amfiteatru na trzech wzgórzach w centrum wyspy. Wąskie uliczki i bielone domy Hora tworzą piękne, tradycyjne miasto. Apollonia jest domem dla Muzeum Folkloru wispy, gdzie znajduje się Hiróon Plac co przekłada się na "Plac Bohaterów"). Kastro (zamek / fortyfikacje) jest jednym z najbardziej spektakularnych atrakcji wyspy, nie wspominając, ze jest najczęściej fotografowane. Około 3,5 km od Apollonia, droga prowadzi do zadziwiającej ugody, która jest jedną z najważniejszych średniowiecznych w Grecji. Jest on zbudowany na starożytnej stolicy wyspy i utrzymuje pierwotne cechy weneckiej fortyfikacji, ustanowionych przez Da Corogna w okolo 1635 roku.


Port na wyspie znajduje się w miejscowości Kamares. W miesiącach letnich są codzienne usługi. Promy z Sifnos lacza z Pireusem i innymi wyspami Cyklad, takich jak Serifos, Folegandros, Kythnos, Milos, Ios, Santorini i Kreta.


Kimolos - Przewodnik

Grecka wyspa Kimolos znajduje się na Morzu Egejskim i jest częścią grupy Cyklady wysp. Wyspa jest oddzielona od pobliskiej wyspie Milos przez Cieśninę Kimolos. Zgodnie z tradycją, jest nazwany po Kimolos, pierwszego mieszkaniec wyspy. Echinousa jest rejestrowana nazwa wyspy w czasach starożytnych, prawdopodobnie ze względu na Echidny węża (viper), jest powszechne dziś na wyspie. Od czasów starożytnych wyspa była polem bitwy między starożytnymi Atenami, władcą wyspy i Sparta, władcy pobliskiego Milos.

Kimolos należy do linii zachodniego Cyklady i jest podłączony do pobliskich wysp i portu w Pireusie, Ateny, poprzez promem przez cały rok z promu katamaran działa tylko w czasie sezonu turystycznego zgiełku. W okresie turystycznym, wyspa ma zwykle codzienne połączenia do Aten i innych wysp. Ponadto, transport poprzez Milos jest możliwe, ze względu na częste połączenia dwóch wysp z lokalnych usług promowych.


Sifnos do Kimolos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Hellenic Seaways 10:30 11:30 1 godzina czw.
Zante Ferries 11:45 12:30 45 minuty czw.
Aegean Sea Lines 11:45 12:40 55 minuty pon.
Hellenic Seaways 12:00 13:00 1 godzina pon., śr.
Zante Ferries 12:15 16:55 4 godziny 40 minuty pon.
Aegean Sea Lines 12:30 13:15 45 minuty niedz.
Aegean Sea Lines 12:30 13:20 50 minuty śr., czw.
Zante Ferries 12:50 13:35 45 minuty wt., niedz.
Aegean Sea Lines 12:55 13:45 50 minuty sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.