Síros
Naksos
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Síros Naksos

Trasa promowa Síros Naksos łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Blue Star Ferries obsługuje swoje połączenia do 4 razy tydzien, SeaJets 3 razy dzien & Cyclades Fast Ferries posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 32 połączeń promowych tydzien na trasie Síros Naksos pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Síros do Naksos?

Czas przeprawy promowej z Síros do Naksos wynosi około 1h 48m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Síros do Naksos i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Síros do Naksos?

Cena promu z Síros do Naksos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Síros do Naksos wynosi 107 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Síros a Naksos?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Síros do Naksos. Są to
  • Blue Star Ferries
  • SeaJets
  • Cyclades Fast Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Síros do Naksos?

Zarezerwuj promy z Síros do Naksos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Naksos od Síros?

Odległość pomiędzy Síros a Naksos wynosi około 31 mil morskich.

Síros - Przewodnik

Grecka wyspa Syros jest jedna z grupy Cyklady i leży na Morzu Egejskim, około 145 km na południowy wschód od Aten, stolicy Grecji. Historia wyspy sięga około 3 tysiąclecia pne, do panowania Halandriani i Kastri. Artefakty wydobyte na wyspie pokazuja, że musialo być laboratorium metaloplastyki na wyspie, które uważa się, ze miało stosunki handlowe z Azja Mniejsza. Podczas 6 wieku pne wyspa została zajęta przez Samians, kiedy wielu mieszkańców wyspy przeniesiono na wyspę. Ważny lekarz i filozof, Pherecydis urodził się na wyspie w tym okresie, a później udał się do Samos i stał się nauczycielem Pitagorasa.

Poza pięknem wyspy, Syros ma kwitnąca scene kulturalna i miłość do sztuki. Turyści powinni poswiecic trochę czasu, aby odwiedzić muzea i galerie wyspy oprócz spacerow po pięknych ulicach wsi lub poleżeć na plaży.

Z portu wyspy istnieją połączenia promowe do Rafina i Pireus. Syros jest również połączony do wszystkich Cyklad, Wyspy Dodekanez, Krety, Salonik i Skiathos.


Naksos - Przewodnik

Na greckiej wyspie Naxos znajduje się na Morzu Egejskim i jest częścią grupy Cyklady wysp. Jest to wyspa kultury, z wieloma elementami klasycznej Grecji Oczywiście jest obecny. Z biegiem lat, wygląd Naxos Czy anche być zdominowane przez ITS Bizancjum, Franków i weneckie przeszłości, z których wszystkie zostały pozostawione coś zupełnie wyjątkowy i inny. Naxos Czy Szczególnie podatny grunt i daje ogromne plony obu oliwki i winogrona, a jego własna wina Stał Naxian coś specjalność wyspy. Z urokliwych górskich wiosek, wspaniałe plaże i niekończące się greckim słońcem, to łatwo zrozumieć, dlaczego wyspa stała się tak popularna.

Jest o wiele więcej do Naxos od plaż i wybrzeża, z szeregiem atrakcji przyrodniczych można znaleźć wokół historycznego centrum Hory,: takie jak jego zamku weneckiego i Tragaea obrębie regionu i jego licznych urokliwych wiosek. Filoti jest największym ze wszystkich wiosek W ramach Tragaea i stoi obok Góry Zeusa. Inną godną uwagi górska wioska na Naxos jest Apiranthos, obok góry Fanari, gdzie proste architektury greckiej i trio muzea czekają. Wędrówka jest popularną rozrywką w górach, z liczbą zalecanych tras dostępnych ubraniowy wszystkie umiejętności.

Port wyspy jest położony w Chora anche. Z portu odpływają promy do Pireus (Ateny) i do innych wysp na Cykladach.


Síros do Naksos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
SeaJets 09:10 10:20 1 godzina 10 minuty pon., śr., czw., pt., sob., niedz.
SeaJets 11:20 13:25 2 godziny 5 minuty czw., pt., niedz.
SeaJets 12:05 14:10 2 godziny 5 minuty pon., śr., sob.
Blue Star Ferries 13:30 16:25 2 godziny 55 minuty sob.
SeaJets 18:30 20:35 2 godziny 5 minuty pon., śr., czw., pt., sob., niedz.
Blue Star Ferries 21:30 00:05 2 godziny 35 minuty pon., śr., pt.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.