Naksos do Rafina Prom

Naksos Rafina trasa promowa laczy Cyklady z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 4 operatorow. Cyclades Fast Ferries obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Sea Jets 3 razy dzien, Hellenic Seaways 7 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 9 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 44 przeplyniec tydzien na polaczeniu Naksos Rafina pomiedzy Cyklady i Ateny oraz z 4 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Naksos do Rafina Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady do Ateny.

Naksos - Rafina Armatorzy Promowi

 • Cyclades Fast Ferries
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 5 godz 50 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 3 Przeprawy Dziennie 3 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 9 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz 40 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Naksos Rafina

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Naksos Rafina to samochod i 2 pasazerów.

Naksos Przewodnik

Grecka wyspa Naxos jest częścią grupy Cyklad leżących na Morzu Egejskim. Naksos, lub Chora, jest największym miastem wyspy i stolicą i ma zbudowany amfiteatr na zachodnim wybrzeżu wyspy. Jest także domem dla jednego z największych portów na Morzu Egejskim. Miasto jest popularne wśród turystów, w rezultacie jest wiele barów, restauracji i kawiarni. Mała wyspa Palatia, która rozciąga się od lądu Naxos, jest godłem miasta. Położony na małej wyspie jest Portara, która jest zabytkiem przypominający drzwi stojącego samotnie, bez żadnych ścian dołączonych do zadnej ze stron.

Wyspa jest również znana z produkcji żywności i ziemniakow Naxos, wina, Kitron likieru, oraz ser o nazwie Graviera. Istnieje wiele restauracji znajdujących się na całej wyspie serwujące lokalne produkty.

Z portu odpływają promy na wyspy Pireus (Ateny) i do innych wysp na Cykladach.

Rafina Przewodnik

Greckie miasto Rafina znajduje się na wschodnim wybrzeżu regionu Attyka, na wybrzeżu Morza Egejskiego. Rafina jest blisko do miasta od Artemida i Nea Makri i Atenach, stolicy Grecji, jest około 25 km na zachód.Miasto jest popularnym miejscem dla wielu Ateńczyków, którzy często jeżdżą do Rafina na posiłek w restauracji rybnych wyściełających port miasta. Dzienna catch może zobaczyć na łóżkach lodu na zewnątrz każdej restauracji.Bogata historia Rafina lub Arafinidon Alon jak to było znane w starożytności, ma swoje korzenie w czasach prehistorycznych, a dokładniej w czasach helleńskich wcześniej. Na południe od Rafina, na Askitario archeolodzy odkryli unikalny wazon z psem malowane na nim, która została datuje się na 2800 rpne W pobliżu portu odlewnia brązu odkryto i jest jednym z najstarszych w Europie sięga 1800 rpne

Po portu w Pireusie, port Rafina jest drugim co do wielkości w Attyce. Usługi promowe działające od portu wyruszają do południowej części Eubei i Cykladach.