Mytilene do Pireus Prom

Mytilene Pireus trasa promowa laczy Lesbos z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 5 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 9 godziny gdy Hellenic Seaways serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 12 godz.

To daje 6 przeplyniecia tydzien na trasie Mytilene Pireus pomiedzy Lesbos i Ateny. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Mytilene - Pireus Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 5 przeprawy w tygodniu 9 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Hellenic Seaways
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 12 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Mytilene Pireus

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Mytilene Pireus to samochod + 2 pasazerów.

Mytilene Przewodnik

Starożytne greckie miasto Mytilene jest stolicą i portem na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy Lesbos, która leży na Morzu Egejskim. Początki miasta sięgają 11 wieku pne i ma wiele neoklasycznych budynków publicznych i prywatnych. Niektóre z tych budynków są budynkiami Lesbos prefekturze, starego ratusza, Liceum Doświadczalnego i różnych dworów i hoteli na terenie całego miasta. Barokowy kościół św Therapon na których budowa rozpoczęła się w 19 wieku i została zakończona w 1935 roku dominuje port promowy.

Wyspa Lesbos ma obszar lądowy około 1600 km kw. i ma mniej więcej 320 km wybrzeża, co czyni go trzecia co do wielkości wyspa grecka. Wąskie Cieśnina Mytilini oddziela ja od tureckiego lądu.

Mytilene posiada port z którego odpływają promy na pobliskie wyspy Lemnos, Chios i Ayvalik i czasami Dikili w Turcji, do miast kontynentalnego Pireusu w Atenach i Salonikach.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.