Spetses
Ermioni
Promy do Grecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Spetses Ermioni

Spetses Ermioni polaczenie laczy Wyspy Sarońskie z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Blue Star Ferries. Polaczenie odbywa sie do 13 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Spetses Ermioni zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Spetses do Ermioni - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Sarońskie do Grecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Spetses do Ermioni?

Czas przeprawy promowej z Spetses do Ermioni wynosi około 20m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Spetses do Ermioni i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Spetses do Ermioni?

Cena promu z Spetses do Ermioni może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Spetses do Ermioni wynosi 35 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Spetses a Ermioni?

Jest 1 operator promowy dla Spetses do Ermioni i jest to
  • Blue Star Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Spetses do Ermioni?

Zarezerwuj promy z Spetses do Ermioni poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Spetses do Ermioni?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Spetses do Ermioni z
  • Blue Star Ferries

Czy można zabrać samochód na prom z Spetses do Ermioni?

Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Spetses do Ermioni?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Blue Star Ferries

Jak daleko jest Ermioni od Spetses?

Odległość pomiędzy Spetses a Ermioni wynosi około 8 mil morskich.

Spetses - Przewodnik

Grecka wyspa Spetses jest jedną z wysp Sarońskich. Największe miasto na wyspie jest również nazywany Spetses i jest dość nietypowy, prywatne pojazdy nie są dozwolone w obrębie granic miasta. W rezultacie, ludzie, którzy tam mieszkają i odwiedzają, nie mają wyboru, jak tylko poruszac sie pieszo lub bryczką. Motocykle i rowery są dozwolone.

Najbliższe plaże do miasta Agios Mamas, w centrum miasta, i Kaiki plaża, która jest o około 1 km w kierunku północno-zachodnim, i Agia Marina, która znajduje się 2 km na południe. Na plaże dalej od miasta, takie jak Zogeria, Aji Anargiroi i Agia Paraskevi, są autobusy, które mogą być podjęte.

W średniowieczu, wyspa rozkwitala handlem i miejscowi zbudowali eleganckie rezydencje, ktore przetrwaly do dnia dzisiejszego. Spetses jest również popularnym miejscem na weekend, ze względu na jego bliskość do Aten.


Ermioni - Przewodnik

Greckie miasto Ermioni jest zbudowany w całej półwyspie otoczonym przez morze po obu stronach, co daje uczucie na miasto wyspy z korzyści bycia na kontynencie.Miasto jest stale zamieszkana, co najmniej od czasów Homera. Na długo przed czasami klasycznych starożytnych Hermiona została rozliczona przez Dryopians. Podczas klasycznej epoki był znany ze swoich stoczni, a także do produkcji porfiry, bardzo ważne czerwonego barwnika. Ten barwnik używany do barwienia mundury armii w tym, że wielu z Aleksandra Wielkiego. Podczas tureckiej Era nadal był znany z budynku i jego zdolności morskich, które odegrały znaczącą rolę w rewolucji 1821 roku greckiego miasta statku jest teraz popularny ośrodek turystyczny i małe miasteczko portowe w Argolis, Peloponez w Grecji.Stare Miasto wznosi się na wzgórzu, i ma wspaniały widok na pobliskie wyspy i żyznej równiny, która jest bogata w owoce granatu, owoców cytrusowych i gajów oliwnych. Poniżej miasta, północnej zatoki tworzy naturalny port na ruchliwej małego portu, gdzie często można zobaczyć rybaków czyszczących swoje sieci i małe sklepy i kawiarnie. Mandraki, na południe, oferuje duży wybór nabrzeżnych restauracji, barów i bocznych tradycyjnych tawern z ich ośmiornice wiszące na zewnątrz do wyschnięcia na słońcu!


Spetses do Ermioni Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Hellenic Seaways 06:10 06:35 25 minuty Codzienność
Hellenic Seaways 13:50 14:10 20 minuty wt., śr., czw., pt.
Hellenic Seaways 14:05 14:30 25 minuty niedz.
Hellenic Seaways 16:00 16:25 25 minuty sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.