Santorini (Thira)
Mykonos
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Santorini (Thira) Mykonos

Trasa promowa Santorini (Thira) Mykonos łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. SeaJets obsługuje swoje połączenia do 5 razy dzien, Golden Star Ferries 7 razy tydzien, Minoan Lines 2 razy tydzien & Cyclades Fast Ferries posiada polaczenia do 3 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 47 połączeń promowych tydzien na trasie Santorini (Thira) Mykonos pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Thira do Mykonos?

  Czas przeprawy promowej z Thira do Mykonos wynosi około 2h 55m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Thira do Mykonos i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Thira do Mykonos?

  Cena promu z Thira do Mykonos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Thira do Mykonos wynosi 253 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Thira a Mykonos?

  Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Thira do Mykonos. Są to
  • SeaJets
  • Golden Star Ferries
  • Minoan Lines
  • Cyclades Fast Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Thira do Mykonos?

  Zarezerwuj promy z Thira do Mykonos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Jak daleko jest Mykonos od Thira?

  Odległość pomiędzy Thira a Mykonos wynosi około 79 mil morskich.

Santorini (Thira) - Przewodnik

Znajduje się w południowej części Morza Egejskiego jest grecka wyspa Santorini i leży około 200 kilometrów na południowy wschód od Grecji kontynentalnej. Stanowi część grupy wysp archipelagu Cyklad i jest jedynym miejscem w Europie, z gorącym pustynnym klimatem. Popularną rozrywką dla odwiedzających Santorini jest tesj na trzy1 wysepki tej wyspy, które powstały w czasach starożytnych w czasie wybuchu wulkanu. Wysepki są nazywane Nea Kammeni, Palea Kammeni i Thirassia i zapewniają doskonały punkt obserwacyjny dla odwiedzających, aby zobaczyć wulkan, ktory jest położony w zachodniej części wyspy. Stolica wyspy to Fira i jest pełna typowych domów z Cyklad z bielonymi ścianami, niebieskimi kopułami, kościołów i ulic pełnych sklepów, kawiarni, restauracji i barów.

Wyspa Santorini posiada dwa porty. Główny port to Athinios, gdzie wszystkie promy i łodzie komercyjne przybijaja. Istnieje również Stary Port, który jest stosowany głównie do statków wycieczkowych. Od głównego portu, promy mogą być podjęte na Piraeus, Rafina i inne wyspy w archipelagu Cyklad. Oba promy, konwencjonalne i wysokiej prędkości, działają na tych trasach.


Mykonos - Przewodnik

Grecka wyspa Mykonos jest jedną z najbardziej znanych wysp na Cykladach, z której emanuje charakterystyczny blask, połysk i grecka osobowość. Mykonos (Hora) jest stolicą wyspy i ma zasadnicze znaczenie dla turystyki na wyspie. Hora jest znana ze swojego Starego Portu, tętniącego życiem placu (Plateia Taxi Manto Mavrogenous), tawern nabrzeża, muzeów, modnych butików i bielonych budynków, w szczególności w jego dzielnicy Mała Wenecja. Dla wielu turystów przebywających na Mykonos, to właśnie plaże na wyspie, przyciągają ich, aby spędzić tutaj wakacje. Większość plaż na wyspie ma piękny, złoty piasek i w sezonie są zatłoczone. Najbliższe plaże dla Hory, niekoniecznie najlepsze, ale są szczególnie popularne to Agios Stefanos i Platis Gialos.

Mykonos posiada dwa porty. Stary Port obsługuje promy pasażerskie, natomiast nowy Port Tourlos jest używany głównie przez statki wycieczkowe. Z Mykonos kursują promy do Pireusu i Rafina na głównym lądzie Grecji oraz na inne wyspy na Cykladach, Dodekanez i na Kretę. Podróżni mają do wyboru tradycyjne lub bardzo szybkie rejsy.


Thira do Mykonos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 08/04/2024 a 14.04.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
SeaJets 10:05 12:35 2 godziny 30 minuty pon.
SeaJets 10:10 12:30 2 godziny 20 minuty wt., śr., czw., pt., sob., niedz.
SeaJets 12:00 13:55 1 godzina 55 minuty pon., śr., czw., pt., sob., niedz.
SeaJets 13:00 14:55 1 godzina 55 minuty wt.
SeaJets 14:55 18:00 3 godziny 5 minuty pon., śr., czw., pt., sob., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.