COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Thira - Mykonos jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Przewoźnicy Promowi - Thira - Mykonos

  • 7 Sailings Weekly 2 hr 5 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 3 hr 40 min
  • Get price
  • 3 Sailings Weekly 2 hr 55 min
  • Get price
  • 3 Sailings Weekly 3 hr 5 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Thira - Mykonos

 • "Wyczekiwana podróż."

  Cyklon Zorbas pomieszał szyki wielu turystom. Nam też. W przeddzień podróży promy odwołane. Następnego dnia rano radosna wiadomość - płyniemy! Po 4 godzinach w portowej tawernie okazuje się, że jednak nie popłyniemy. Na szczęście udało się to następnego dnia. Prom fantastyczny!

  'Superferry II' travelled on Superferry II

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Thira do Mykonos

Trasa promowa Thira Mykonos łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. SeaJets obsługuje swoje połączenia do 7 razy tydzien, Golden Star Ferries 7 razy tydzien, Minoan Lines 3 razy tydzien & Cyclades Fast Ferries posiada polaczenia do 3 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 20 połączeń promowych tydzien na trasie Thira Mykonos pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Thira - Przewodnik

Thira to wulkaniczna wyspa na Morzu Egejskim tworząca z kilkoma mniejszymi wyspami, należący do Grecji, mały archipelag o tej samej nazwie, wchodzący w skład archipelagu Cyklad. Wyspa położona jest 175 km na południowy wschód od wybrzeża Grecji i 110 km na północ od wybrzeża Krety.


Mykonos - Przewodnik

Grecka wyspa Mykonos jest jedną z najbardziej znanych wysp na Cykladach, z której emanuje charakterystyczny blask, połysk i grecka osobowość. Mykonos (Hora) jest stolicą wyspy i ma zasadnicze znaczenie dla turystyki na wyspie. Hora jest znana ze swojego Starego Portu, tętniącego życiem placu (Plateia Taxi Manto Mavrogenous), tawern nabrzeża, muzeów, modnych butików i bielonych budynków, w szczególności w jego dzielnicy Mała Wenecja. Dla wielu turystów przebywających na Mykonos, to właśnie plaże na wyspie, przyciągają ich, aby spędzić tutaj wakacje. Większość plaż na wyspie ma piękny, złoty piasek i w sezonie są zatłoczone. Najbliższe plaże dla Hory, niekoniecznie najlepsze, ale są szczególnie popularne to Agios Stefanos i Platis Gialos.

Mykonos posiada dwa porty. Stary Port obsługuje promy pasażerskie, natomiast nowy Port Tourlos jest używany głównie przez statki wycieczkowe. Z Mykonos kursują promy do Pireusu i Rafina na głównym lądzie Grecji oraz na inne wyspy na Cykladach, Dodekanez i na Kretę. Podróżni mają do wyboru tradycyjne lub bardzo szybkie rejsy.