Thira do Mykonos Prom

Thira Mykonos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Sea Jets obsluguje swoje polaczenia do 5 razy dzien, Hellenic Seaways 14 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 63 przeplyniec tydzien na polaczeniu Thira Mykonos pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Thira - Mykonos Armatorzy Promowi

 • Sea Jets
  • 5 Przeprawy Dziennie 2 godz 20 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 14 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 25 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 14 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Thira Mykonos

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Thira Mykonos to samochod i 2 pasazerów.

Mykonos Przewodnik

Grecka wyspa Mykonos jest jedną z najbardziej znanych wysp Cyklady i emanuje charakterystyczny blask, połysk i Greckie osobowość. Mykonos (Hora) jest stolicą wyspy i ma zasadnicze znaczenie dla turystyki na wyspie. Hora jest znany ze swojego Stary Port nabrzeża promowych, tętniącym życiem placu (Plateia Taxi Manto Mavrogenous), tawern nabrzeża, muzea, modnych butików i bielone budynki, w szczególności w jego dzielnicy Mała Wenecja. Dla wielu turystów przebywających na Mykonos, to plaż na wyspie, które sprawiają, że wakacje. Plaże są obfite na wyspie, a większość z nich ma piękny, złoty piasek i są łatwe do osiągnięcia. Od czerwca, mogą zacząć się raczej zajęty, a większość plaż po prostu nie są na tyle duże, aby zapewnić spokój, chociaż leżaki są często zgrupowane razem. Najbliższe plaże dla Hory i niekoniecznie najlepsze, Mykonos ma do zaoferowania, ale są szczególnie popularne, Agios Stefanos tym zarówno plaży i Platis Gialos. Jednak dla większości glitzy, plaże i zabawy, szef zachód do tętniącej życiem Raju i Superb kurortów Paradise.

Istnieją dwa porty na wyspie.Stare Mykonos Port, gdzie wszystkie promy pasażerskie przyjechać i Nowy Port Tourlos który jest używany głównie przez statki wycieczkowe. Promy z Mykonos do Pireusu i odplywaja Rafina w Grecji kontynentalnej i do innych wysp Cyklady, Dodekanez wysp i na Kretę. Konwencjonalne i wysokie prędkości działają promy do iz wyspy.