Aegiali do Astypalea Prom

Aegiali Astypalea polaczenie laczy Cyklady z Dodekanez. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Blue Star Ferries. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 25 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Aegiali Astypalea zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aegiali - Astypalea Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Aegiali Astypalea

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Aegiali Astypalea to samochod i 2 pasazerów.

Astypalea Przewodnik

Grecka wyspa Astypalea znajduje się na wschodnim Morzu Egejskim i jest jedna z 12 wysp, które tworzą wyspy Dodekanezu. Astypalea może się poszczycić wielowiekową historia, bielonymi wsiami i zalanymi słońcem plażami. Astypalaia jest naturalnie podzielona na Mesa Nisi (wewnętrznej wyspy, część zachodnia) i Exo Nisi (zewnętrznej wyspy, część wschodnia) przez cienki pas ziemi szerokości mniejszej niż 100 m.

Chora jest stolicą wyspy i portem. Jest to jedno z najbardziej malowniczych miast na Morzu Egejskim, wznosi się na skale, która przemieszcza się do morza, tworząc dwa przęsła. Patrząc na miasto, użytkownicy będą widzieć zamek Chora, z uderzająco białymi kopułami kościołów Evangelistria i Agios Georgios. Wokół zamku leżą domy Chora na z bialymi ścianami, niebieskimi drzwiami i oknami, i drewnianymi balkonami.

Wyspa jest połączona z portem w Pireusie, jak również z innymi wyspami Dodekanezu, wysp archipelagu Cykladów i na Kreta.