Prom Tinos do Síros

Trasa promowa Tinos Síros łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Blue Star Ferries obsluguje swoje polaczenia do 6 razy tydzien, Sea Jets 5 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 12 połączeń promowych tydzien na trasie Tinos Síros pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Przewoźnicy Promowi - Tinos - Síros

 • Blue Star Ferries
  • 6 przeprawy w tygodniu 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 5 przeprawy w tygodniu 20 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 50 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Tinos Síros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tinos Síros to samochod + 2 pasażerów.

Tinos - Przewodnik

Wyspa Tinos leży na Morzu Egejskim i znajduje się w pobliżu wyspy Andros, Delos i Mykonos. Pierwotnie nazwany Opiussa i Hydroessa w czasach starożytnych, wyspa jest domem dla Kościoła Najświętszej Marii Panny, Kościół lub Evangelistria na Górze, które jest jednym z największych kościołów w całej Grecji. Kościół został zbudowany w miejscu, gdzie zdjęcie Cerkiew Matki Boskiej zostało znalezione po widzeniu przez mniszke Pelagia, między 1823 i 1831. Kolejną atrakcją na wyspie jest klasztor Bożej Anielskiej w Kechrovouni, który został zbudowany po tym jak trzy siostry miały taką samą wizję Matki Boskiej mówiąca im aby zbudować klasztor w określonym miejscu na Kechrovouni, gdzie zobaczyły dziwne światło.

Tinos jest połączony statkiem do portów w Pireusie i Rafina, a także na wyspy Andros, Syros i Mykonos, i prawie wszystkimi wyspami archipelagu Cyklad.

Síros - Przewodnik

Chociaż greckiej wyspie Syros należy do grupy wysp Cyklady, itsa Średniowieczna architektura jest czymś więcej niż Cyklad.Stolica wyspy, Ermoupolis Syros, charakteryzuje eleganckie rezydencje weneckich, malowniczej dzielnicy Vaporia, dużych kościołów i imponujących architektury neoklasycystycznej,: takie jak ratusz i Apollo Theatre w centrum kwadrat. Plaże Syros są ładne i relaksujące, z wielu atrakcji turystycznych i zakwaterowania je otaczających. Istnieją oznaki inhabitance na wyspie sięga do 3 tysiącleciu pne w regionach Halandriani i Kastri. Wyniki wskazują, że musi być tam laboratorium metaloplastyki na wyspie, utrzymywał stosunki handlowe z Azji Mniejszej. W 6 wieku pne, Syros zajęli Samians i mieszkańców wielu Samos "przeniósł się do wyspy. Jedno w tym czasie, lekarz i filozof Ważne Pherecydis urodził się w Syros i kilka lat później poszedłem do Samos i stał się nauczycielem Pitagorasa.