Heraklion
Ateny (Pireus)
Promy do Ateny
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Heraklion Ateny (Pireus)

Trasa promowa Heraklion Ateny (Pireus) łączy Kreta z Ateny i jest obecnie obsługiwana przez 6 przewoźników. Minoan Lines obsługuje swoje połączenia do 12 razy tydzien, Anek Superfast 12 razy tydzien, Anek Lines 1 razy tydzien, Anek Superfast 10 razy tydzien, Cyclades Fast Ferries 3 razy tydzien & SeaJets posiada polaczenia do 12 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 50 połączeń promowych tydzien na trasie Heraklion Ateny (Pireus) pomiędzy Kreta i Ateny.

Heraklion do Ateny (Pireus) - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Kreta do Ateny.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Heraklion do Pireus?

Czas przeprawy promowej z Heraklion do Pireus wynosi około 9h 57m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Heraklion do Pireus i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Heraklion do Pireus?

Cena promu z Heraklion do Pireus może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Heraklion do Pireus wynosi 150 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Heraklion a Pireus?

Istnieje 6 popularnych operatorów promowych dla Heraklion do Pireus. Są to
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast
  • Anek Lines
  • Anek Superfast
  • Cyclades Fast Ferries
  • SeaJets

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Heraklion do Pireus?

Zarezerwuj promy z Heraklion do Pireus poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Pireus od Heraklion?

Odległość pomiędzy Heraklion a Pireus wynosi około 168 mil morskich.

Heraklion - Przewodnik

Heraklion jest największym miastem i stolicą greckiej wyspy Kreta i jest jednym z największych miast w Grecji. Knossos jest najważniejszym stanowiskiem archeologicznym na Krecie, i znajduje się około 5 km na południowy wschód od miasta. Był to Pałac króla Minosa i według mitologii, domem Minotaura. Pałac został zbudowany w około 1900 roku pne, na pozostałościach osady neolitycznej.

Ogromne Muzeum Archeologiczne, przekształcone z dawnej elektrowni, na rogu Placu Eleftherias, zbiera razem wiele znalezisk z Knossos, Archanes, Festosa, Zakros i wielu innych stanowisk archeologicznych na Krecie. Muzeum obejmuje okres rozpoczynający się kilka tysięcy lat temu, poprzez minojskiej, post-minojskiej i późniejszych okresów. Popularne atrakcje to dysk Festosa, klasyczne rzeźby Greckie i Romanska biżuterię, freski, malowidła ścienne, oraz ceramika.

Heraklion jest ważnym portem dla promów pasażerskich i towarowych. Podróżni mogą wziąć promy z Heraklion na liczne greckie wyspy jak Santorini, Ios, Paros, Mykonos i Rodos. Istnieje również kilka codziennych połączeń do Pireusu - port przy Atenach.


Ateny (Pireus) - Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.


Heraklion do Pireus Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 27/05/2024 a 02.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Cyclades Fast Ferries 07:30 16:35 9 godziny 5 minuty wt., pt., niedz.
SeaJets 08:00 16:50 8 godziny 50 minuty Codzienność
SeaJets 08:45 16:50 8 godziny 5 minuty pon.
Blue Star Ferries 21:00 06:15 9 godziny 15 minuty pon., wt., śr., czw., sob., niedz.
Minoan Lines 21:00 06:30 9 godziny 30 minuty Codzienność
Blue Star Ferries 22:00 07:00 9 godziny pt.
Blue Star Ferries 23:10 14:10 15 godziny pon.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.