Karpathos do Pireus Prom

Karpathos Pireus trasa promowa laczy Dodekanez z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 18 godziny 30 minuty gdy Anek Lines serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 17 godz 20 min.

To daje 3 przeplyniecia tydzien na trasie Karpathos Pireus pomiedzy Dodekanez i Ateny. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Karpathos - Pireus Armatorzy Promowi

  • Blue Star Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 18 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anek Lines
    • 2 przeprawy w tygodniu 17 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Karpathos Pireus

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Karpathos Pireus to samochod + 1 pasazer.

Karpathos Przewodnik

Karpathos to grecka wyspa w grupie wysp Dodekanezu w poludniowo-wschodniej czesci Morza Egejskiego. Jest druga co do wielkosci wyspa Dodekonezu, a jego lokalizacja pozwolila uchronic wiele ze swojej kultury, tradycujnych ubiorow oraz dialektu, przypominajacy ten na Krecie czy Cyprze.

Wyspa charakteryzuje sie skalami na polnocy, żyznymi polami na poludniu, i obfitościa dzikich kwiatów w zimie i na wiosnę. Plaże Karpathos można podzielić na cztery grupy: plaże na wschodnim wybrzeżu są mniejsze i żwirowe, ale bez wiatru; plaże na południu w pobliżu lotniska, z drobnym białym piaskiem; piaszczyste plaża na zachodnim wybrzeżu są najbardziej narażone na Meltemi i są one dostępne wyłącznie w warunkach słabego wiatru; plaże na północy, są dostępne tylko drogą morską, a częściowo jeep'em.

Promy z Karpatios wyplywaja do portow w Piraeus, Rhodes, Heraklion, Milos, Anafi, Sitia, Santorini, Chalki oraz Kasos.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.