Tinos do Thira Prom

Tinos Thira trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Sea Jets obsluguje do 12 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 20 minuty gdy Golden Star Ferries serwis operuje do 14 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz 35 min.

To daje 26 przeplyniecia tydzien na trasie Tinos Thira pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Tinos - Thira Armatorzy Promowi

  • Sea Jets
    • 12 przeprawy w tygodniu 3 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę
  • Golden Star Ferries
    • 14 przeprawy w tygodniu 4 godz 35 min
    • Uzyskaj cenę

Tinos Przewodnik

Wyspa Tinos leży na Morzu Egejskim i znajduje się w pobliżu wyspy Andros, Delos i Mykonos. Pierwotnie nazwany Opiussa i Hydroessa w czasach starożytnych, wyspa jest domem dla Kościoła Najświętszej Marii Panny, Kościół lub Evangelistria na Górze, które jest jednym z największych kościołów w całej Grecji. Kościół został zbudowany w miejscu, gdzie zdjęcie Cerkiew Matki Boskiej zostało znalezione po widzeniu przez mniszke Pelagia, między 1823 i 1831. Kolejną atrakcją na wyspie jest klasztor Bożej Anielskiej w Kechrovouni, który został zbudowany po tym jak trzy siostry miały taką samą wizję Matki Boskiej mówiąca im aby zbudować klasztor w określonym miejscu na Kechrovouni, gdzie zobaczyły dziwne światło.

Tinos jest połączony statkiem do portów w Pireusie i Rafina, a także na wyspy Andros, Syros i Mykonos, i prawie wszystkimi wyspami archipelagu Cyklad.