Tinos do Rafina Prom

Tinos Rafina trasa promowa laczy Cyklady z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Cyclades Fast Ferries obsluguje swoje polaczenia do 3 razy dzien, Sea Jets 3 razy dzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 56 przeplyniec tydzien na polaczeniu Tinos Rafina pomiedzy Cyklady i Ateny oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Tinos do Rafina Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady do Ateny.

Tinos - Rafina Armatorzy Promowi

 • Cyclades Fast Ferries
  • 3 Przeprawy Dziennie 3 godz 20 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 3 Przeprawy Dziennie 1 godz 40 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 14 przeprawy w tygodniu 2 godz
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Tinos Rafina

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tinos Rafina to samochod + 2 pasazerów.

Tinos Przewodnik

Wyspa Tinos leży na Morzu Egejskim i znajduje się w pobliżu wyspy Andros, Delos i Mykonos. Pierwotnie nazwany Opiussa i Hydroessa w czasach starożytnych, wyspa jest domem dla Kościoła Najświętszej Marii Panny, Kościół lub Evangelistria na Górze, które jest jednym z największych kościołów w całej Grecji. Kościół został zbudowany w miejscu, gdzie zdjęcie Cerkiew Matki Boskiej zostało znalezione po widzeniu przez mniszke Pelagia, między 1823 i 1831. Kolejną atrakcją na wyspie jest klasztor Bożej Anielskiej w Kechrovouni, który został zbudowany po tym jak trzy siostry miały taką samą wizję Matki Boskiej mówiąca im aby zbudować klasztor w określonym miejscu na Kechrovouni, gdzie zobaczyły dziwne światło.

Tinos jest połączony statkiem do portów w Pireusie i Rafina, a także na wyspy Andros, Syros i Mykonos, i prawie wszystkimi wyspami archipelagu Cyklad.

Rafina Przewodnik

Greckie miasto Rafina znajduje się na wschodnim wybrzeżu regionu Attyka, na wybrzeżu Morza Egejskiego. Rafina jest blisko do miasta od Artemida i Nea Makri i Atenach, stolicy Grecji, jest około 25 km na zachód.Miasto jest popularnym miejscem dla wielu Ateńczyków, którzy często jeżdżą do Rafina na posiłek w restauracji rybnych wyściełających port miasta. Dzienna catch może zobaczyć na łóżkach lodu na zewnątrz każdej restauracji.Bogata historia Rafina lub Arafinidon Alon jak to było znane w starożytności, ma swoje korzenie w czasach prehistorycznych, a dokładniej w czasach helleńskich wcześniej. Na południe od Rafina, na Askitario archeolodzy odkryli unikalny wazon z psem malowane na nim, która została datuje się na 2800 rpne W pobliżu portu odlewnia brązu odkryto i jest jednym z najstarszych w Europie sięga 1800 rpne

Po portu w Pireusie, port Rafina jest drugim co do wielkości w Attyce. Usługi promowe działające od portu wyruszają do południowej części Eubei i Cykladach.