Naksos do Tinos Prom

Naksos Tinos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Cyclades Fast Ferries obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Sea Jets 3 razy dzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 35 przeplyniec tydzien na polaczeniu Naksos Tinos pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Naksos - Tinos Armatorzy Promowi

 • Cyclades Fast Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 5 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 3 Przeprawy Dziennie 1 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 25 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Naksos Tinos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Naksos Tinos to samochod + 2 pasazerów.

Naksos Przewodnik

Grecka wyspa Naxos jest częścią grupy Cyklad leżących na Morzu Egejskim. Naksos, lub Chora, jest największym miastem wyspy i stolicą i ma zbudowany amfiteatr na zachodnim wybrzeżu wyspy. Jest także domem dla jednego z największych portów na Morzu Egejskim. Miasto jest popularne wśród turystów, w rezultacie jest wiele barów, restauracji i kawiarni. Mała wyspa Palatia, która rozciąga się od lądu Naxos, jest godłem miasta. Położony na małej wyspie jest Portara, która jest zabytkiem przypominający drzwi stojącego samotnie, bez żadnych ścian dołączonych do zadnej ze stron.

Wyspa jest również znana z produkcji żywności i ziemniakow Naxos, wina, Kitron likieru, oraz ser o nazwie Graviera. Istnieje wiele restauracji znajdujących się na całej wyspie serwujące lokalne produkty.

Z portu odpływają promy na wyspy Pireus (Ateny) i do innych wysp na Cykladach.

Tinos Przewodnik

Greckie wyspy Tinos znajduje się w polnocnej czesci grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim. Tinos jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje, gdzie plaze sa spokojne i piaszczysta, w otoczeniu wielu atrakcji turystycznych i zakwaterowania. Najbardziej tradycyjne wioski polozone sa w kraju i slyna z malowniczej architektury. Pyrgos jest najbardziej charakterystyczny wioska z dluga tradycją w marmuru rzezba.Wyspa jest rowniez specjalny lokalizacja dla Grekow, jak to jest w domu do kosciola Panagia (Virgin), uwazany za opiekuna kraju, z cudownym obrazem wewnatrz. Ten kosciol otrzymuje tysiące pielgrzymow przez caly rok, szczegolnie na 15 sierpnia.

Tinos jest podlaczony statkiem do portow w Pireusie i Rafina, a takze na wyspy Andros, Syros i Mykonos, i prawie wszystkie z wysp archipelagu Cykladow.