Rafina do Andros Prom

Rafina Andros trasa promowa laczy Ateny z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Cyclades Fast Ferries obsluguje do 15 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina 55 minuty gdy Golden Star Ferries serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 1 godz 55 min.

To daje 22 przeplyniecia tydzien na trasie Rafina Andros pomiedzy Ateny i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Rafina - Andros Armatorzy Promowi

  • Cyclades Fast Ferries
    • 15 przeprawy w tygodniu 1 godz 55 min
    • Uzyskaj cenę
  • Golden Star Ferries
    • 7 przeprawy w tygodniu 1 godz 55 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Rafina Andros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rafina Andros to samochod + 2 pasazerów.

Rafina Przewodnik

Rafiny to greckie miasto położone na wschodnim wybrzeżu Attyki w Grecji. Miasto i port leżą na wybrzeżu Morza Egejskiego na wschód od gór Penteli i na północnym wschodzie równiny Mesogaia. Ateny znajduja się 25 km na zachód od Rafiny, która jest także w pobliżu miast Artemida i Nea Makri. Ze względu na jego bliskość do Aten, wielu Ateńczyków przyjezdza ze stolicy na obiad do restauracji rybnych, które wyścielają wewnętrzny port Rafiny. Na zewnątrz każdej tawerny, połów z łodzi rybackich zakotwiczonych w pobliżu jest wyświetlany na lodzie.

Port miasta jest drugim co do wielkości z Attyki, po tym w Pireusie, ale będzie prawdopodobnie zastąpione przez jeden w Lavrio, który jest obecnie rozbudowywany. Z portu odpływają promy do południowej części Eubei, jak większość wysp Cyklad. Są promy i łodzie szybkobieżne, większość z nich odplywaja rano lub pod po południu.

Andros Przewodnik

Grecka wyspa Andros jest częścią grupy wysp Cyklad i ma około 40 km długości i 16 km szerokości w najszerszym miejscu. Andros znajduje się około 10 km na południowy wschód od wyspy Eubea i 3 km na północ od Tinos. Andros jest najdalej na północ wysunieta wyspa w grupie i ma wielką morską tradycję. Oprócz piaszczystych plaż, są skaliste wybrzeża, pasma górskie, na przemian z żyznymi równinami, bujną roślinnością i obficie płynącymi strumieniami. Stolica wyspy, Hora (co oznacza "Główna wioska") jest domem greckich kapitanów i armatorów, i jest tam niezwykłe połączenie średniowiecznej, neoklasycznej oraz styl wyspy widoczny w swoich domach. Schody, obszerny plac z drzewami, wąskie uliczki, niezwykłe kościoły i muzea, sklepy, kawiarnie i restauracji odgrywaja swoją rolę w pięknie tego miejsca. Do tego piekna, jest zamek Franków na wysepce połączony do głównej wyspy łukowym, kamiennym mostem pochodzącym z 13 wieku.

Wyspa jest połączona z portami w Pireusie i Rafina, a także do innych wysp archipelagu Cyklad, Ios, Santorini, Kimolos, Naxos, Anafi i Amorgos.