Prom Tinos do Paros

Trasa promowa Tinos Paros łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Minoan Lines obsługuje swoje połączenia do 1 razy tydzien, Cyclades Fast Ferries 2 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 17 połączeń promowych tydzien na trasie Tinos Paros pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Przewoźnicy Promowi - Tinos - Paros

 • Minoan Lines
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 1 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Cyclades Fast Ferries
  • 2 przeprawy w tygodniu 2 godz 35 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 14 przeprawy w tygodniu 1 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Tinos Paros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tinos Paros to samochod + 2 pasażerów.

Tinos - Przewodnik

Wyspa Tinos leży na Morzu Egejskim i znajduje się w pobliżu wyspy Andros, Delos i Mykonos. Pierwotnie nazwany Opiussa i Hydroessa w czasach starożytnych, wyspa jest domem dla Kościoła Najświętszej Marii Panny, Kościół lub Evangelistria na Górze, które jest jednym z największych kościołów w całej Grecji. Kościół został zbudowany w miejscu, gdzie zdjęcie Cerkiew Matki Boskiej zostało znalezione po widzeniu przez mniszke Pelagia, między 1823 i 1831. Kolejną atrakcją na wyspie jest klasztor Bożej Anielskiej w Kechrovouni, który został zbudowany po tym jak trzy siostry miały taką samą wizję Matki Boskiej mówiąca im aby zbudować klasztor w określonym miejscu na Kechrovouni, gdzie zobaczyły dziwne światło.

Tinos jest połączony statkiem do portów w Pireusie i Rafina, a także na wyspy Andros, Syros i Mykonos, i prawie wszystkimi wyspami archipelagu Cyklad.

Paros - Przewodnik

Grecka wyspa Paros leży w archipelagu Cyklady na Morzu Egejskim. Jest to bardzo popularne miejsce na wakacje tuz obok wyspy Naxos. Paros zyskał reputację bardzo przytulnej i przyjaznej wyspy. Jest to druga największa z wysp na Cykladach. Turyści przybywający na Paros będą mogli uczestniczyć w sportach wodnych, korzystać z greckich tawern lub zwiedzić kościół Panagia Ekatantapiliani z 326 n.e.. Istnieje wiele plaż na Paros: takich jak Agia Irini, Farangas, Kato i Logaras.

Port na Paros mieści się w Parikia. Konwencjonalne i szybkie promy kursują stąd na inne wyspy na Cykladach.