Kimolos
Ateny (Pireus)
Promy do Ateny
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Kimolos - Ateny (Pireus) jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom z Kimolos do Pireus

Trasa promowa Kimolos Pireus łączy Cyklady z Ateny i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Zante Ferries obsługuje swoje połączenia do 5 razy tydzien, Aegean Speed Lines 3 razy tydzien & SeaJets posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 9 połączeń promowych tydzien na trasie Kimolos Pireus pomiędzy Cyklady i Ateny.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady do Ateny.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Kimolos do Ateny (Pireus)?

  Czas przeprawy promowej z Kimolos do Ateny (Pireus) wynosi około 4h 18m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Kimolos do Ateny (Pireus) i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Kimolos do Ateny (Pireus)?

  Cena promu z Kimolos do Ateny (Pireus) może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Kimolos do Ateny (Pireus) wynosi 0 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Kimolos a Ateny (Pireus)?

  Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Kimolos do Ateny (Pireus). Są to
  • Zante Ferries
  • Aegean Speed Lines
  • SeaJets
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Kimolos do Ateny (Pireus)?

  Zarezerwuj promy z Kimolos do Ateny (Pireus) poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Kimolos do Ateny (Pireus)?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Kimolos do Ateny (Pireus) z
  • Zante Ferries
  • Aegean Speed Lines
  • SeaJets
 • Czy można zabrać samochód na prom z Kimolos do Ateny (Pireus)?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Kimolos do Ateny (Pireus) z
  • Zante Ferries
  • Aegean Speed Lines
  • SeaJets
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Kimolos do Ateny (Pireus)?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Zante Ferries
  • Aegean Speed Lines
  • SeaJets
 • Jak daleko jest Ateny (Pireus) od Kimolos?

  Odległość pomiędzy Kimolos a Ateny (Pireus) wynosi około 0 mil morskich.

Kimolos - Przewodnik

Kimolos to grecka wyspa z grupy wysp Cyklad na Morzu Egejskim.Wyspa jest na północny zachód od jej większego sąsiada, Milos Island, z która jest oddzielony przez kanał, który ma 1 km szerokości. Jedyne miasto na wyspie to Chorio, które znajduje się na wzgórzu w zachodniej części wyspy. Chorio emanuje poczuciem wdzięku starego świata ozdobionego genialnym stylem architektonicznym Morza Egejskiego.Srebrzone plaże, białe ściany z niebieskim malowanymi oknami i wąskimi ulicami żwirowe otaczających je tworzą artystyczny krajobraz spokoju. Wypełniony interesującymi miejscami, jest głównym punktem zwiedzania na wyspie. Usytuowany naprzeciwko kościoła Panagia Odigitria Metropolitan, Muzeum Archeologiczne organizuje wystawy i znaleziska archeologiczne przedstawiające historię wyspy, w tym naczynia i sztućce z początku 7 wieku pne który warto odwiedzenia.
Port na wyspie znajduje się w miejscowości Psathi. Z portu prom konwencjonalny lub Highspeed można wziać do Pireusu. Promy odpływają również do Kithnos, Serifos, Sifnos, Milos i innych wysp archipelagu Cyklad.


Pireus - Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.