Prom Milos do Thira

Trasa promowa Milos Thira łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Anek Lines obsługuje swoje połączenia do 1 razy tydzien, Zante Ferries 1 razy tydzien & SeaJets posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 9 połączeń promowych tydzien na trasie Milos Thira pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Przewoźnicy Promowi - Milos - Thira

Średnia cena promu Milos Thira

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Milos Thira to samochod + 2 pasażerów.

Milos - Przewodnik

Wyspa Milos znajduje się na Morzu Egejskim, w północnej części Morza Krety i części tworzących grupy wysp Cyklady, jest chyba najbardziej znany z posągu Afrodyty ( "Wenus z Milo", który jest obecnie na wystawie Galeria w Luwrze w Paryżu). Wyspa znana jest również z posągu greckiego boga Asklepiosa, teraz na wystawie w British Museum w Londynie, oraz Posejdona i archaicznego Apollo w Atenach. Skupione wokół małego portu Adamas jest kilka małych sklepów, które sprzedają pamiątki i bibeloty, ręcznie robione prezenty i biżuterię oraz lokalnie produkowane tkaniny, hafty i produkty spożywcze.

Wyspa jest połączona promem do portu w Pireusie w Atenach, do wszystkich innych wysp archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu i Krety, zarówno konwencjonalnymi promami i katamaranami wysokiej prędkości. W miesiącach letnich są codzienne regularne połączenia do i z wyspy. Inny port na wyspie jest w Apollonia, który łączy także wyspe z Kimolos i Glaranissia.