Milos
Santorini (Thira)
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Milos Santorini (Thira)

Trasa promowa Milos Santorini (Thira) łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Anek Lines obsługuje swoje połączenia do 1 razy tydzien, SeaJets 7 razy tydzien & Zante Ferries posiada polaczenia do 3 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 11 połączeń promowych tydzien na trasie Milos Santorini (Thira) pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Milos do Santorini (Thira)?

  Czas przeprawy promowej z Milos do Santorini (Thira) wynosi około 3h 41m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Milos do Santorini (Thira) i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Milos do Santorini (Thira)?

  Cena promu z Milos do Santorini (Thira) może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Milos do Santorini (Thira) wynosi 148 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Milos a Santorini (Thira)?

  Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Milos do Santorini (Thira). Są to
  • Anek Lines
  • SeaJets
  • Zante Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Milos do Santorini (Thira)?

  Zarezerwuj promy z Milos do Santorini (Thira) poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Milos do Santorini (Thira)?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Milos do Santorini (Thira) z
  • Anek Lines
  • SeaJets
  • Zante Ferries
 • Czy można zabrać samochód na prom z Milos do Santorini (Thira)?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Milos do Santorini (Thira) z
  • Anek Lines
  • SeaJets
  • Zante Ferries
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Milos do Santorini (Thira)?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Anek Lines
  • SeaJets
  • Zante Ferries
 • Jak daleko jest Santorini (Thira) od Milos?

  Odległość pomiędzy Milos a Santorini (Thira) wynosi około 61 mil morskich.

Milos - Przewodnik

Wyspa Milos znajduje się na Morzu Egejskim, w północnej części Morza Krety i części tworzących grupy wysp Cyklady, jest chyba najbardziej znany z posągu Afrodyty ( "Wenus z Milo", który jest obecnie na wystawie Galeria w Luwrze w Paryżu). Wyspa znana jest również z posągu greckiego boga Asklepiosa, teraz na wystawie w British Museum w Londynie, oraz Posejdona i archaicznego Apollo w Atenach. Skupione wokół małego portu Adamas jest kilka małych sklepów, które sprzedają pamiątki i bibeloty, ręcznie robione prezenty i biżuterię oraz lokalnie produkowane tkaniny, hafty i produkty spożywcze.

Wyspa jest połączona promem do portu w Pireusie w Atenach, do wszystkich innych wysp archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu i Krety, zarówno konwencjonalnymi promami i katamaranami wysokiej prędkości. W miesiącach letnich są codzienne regularne połączenia do i z wyspy. Inny port na wyspie jest w Apollonia, który łączy także wyspe z Kimolos i Glaranissia.


Santorini (Thira) - Przewodnik

Grecka wyspa Santorini jest jednym z grupy wysp Cyklady położonych na Morzu Południowo Egejskie. Santorini ma słynny wulkaniczną przeszłość, która bardzo kształcie wyspy, które można zobaczyć dziś, tworząc surrealistyczny i raczej unikalny krajobraz w miejscu.Napełniane wodą "Caldera" krater pozostaje znajomy widok dla wszystkich tych, którzy odwiedzają Santorini i jest otoczony murem z kolorowymi klifami, które są zwykle dopchać opakowaniach z uroczymi domami. Santorini jest również znany ze swoich pięknych plaż, starożytnych zabytków archeologicznych, jej zajęty port w Athinios i jego dość niesamowite zachody słońca, które wydaje się tym bardziej spektakularny, gdy widoki z miejscowości Oia, na ile północnym krańcu wyspy. Fira, stolica wyspy i stoi obok samej kaldery. Plaż na wyspie są bardzo charakterystyczne, ciemne wulkaniczne piaski wyposażony, co często może być bardzo gorąca, co leżak lub ręcznik bardzo niezbędne w czasie. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo Najlepsze plaże w ofercie są skupione wokół wschodniego wybrzeża. Zawsze popularny jest odcinek znaleźć na Perisa, a nieco na południe, Perivolos jest również bardzo godne uwagi, jak Red Beach, w pobliżu starożytnego Akrotiri, gdzie wysokie czerwone klify są trudne do miss.


Milos do Santorini (Thira) Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 25/09/2023 a 01.10.2023.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
SeaJets 11:15 13:15 2 godziny pon., śr., czw., pt., sob., niedz.
SeaJets 12:35 14:15 1 godzina 40 minuty czw., pt., niedz.
SeaJets 12:35 14:40 2 godziny 5 minuty pon., śr.
SeaJets 12:50 14:55 2 godziny 5 minuty sob.
Zante Ferries 14:20 19:10 4 godziny 50 minuty niedz.
Aegean Sea Lines 15:45 19:05 3 godziny 20 minuty śr., niedz.
Zante Ferries 22:25 03:45 5 godziny 20 minuty wt., czw.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.