Ateny (Pireus)
Kimolos
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Ateny (Pireus) Kimolos

Trasa promowa Ateny (Pireus) Kimolos łączy Ateny z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Zante Ferries obsługuje swoje połączenia do 2 razy tydzien, Aegean Speed Lines 3 razy tydzien, SeaJets 0 razy tydzien & Aegean Sea Lines posiada polaczenia do 5 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 10 połączeń promowych tydzien na trasie Ateny (Pireus) Kimolos pomiędzy Ateny i Cyklady.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Cyklady.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Pireus do Kimolos?

Czas przeprawy promowej z Pireus do Kimolos wynosi około 4h 50m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Pireus do Kimolos i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Pireus do Kimolos?

Cena promu z Pireus do Kimolos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Pireus do Kimolos wynosi 161 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Pireus a Kimolos?

Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Pireus do Kimolos. Są to
  • Zante Ferries
  • Aegean Speed Lines
  • SeaJets
  • Aegean Sea Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Pireus do Kimolos?

Zarezerwuj promy z Pireus do Kimolos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Kimolos od Pireus?

Odległość pomiędzy Pireus a Kimolos wynosi około 85 mil morskich.

Ateny (Pireus) - Przewodnik

Pireus to miasto portowe w Grecji położone nad Zatoką Sarońską około 12 km od Aten. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, gdzie znajdziesz pełno kawiarni, restauracji i barów.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z dużą flotą handlową. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawiła się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez i inne wyspy na Morzu Egejskim.


Kimolos - Przewodnik

Grecka wyspa Kimolos znajduje się na Morzu Egejskim i jest częścią grupy Cyklady wysp. Wyspa jest oddzielona od pobliskiej wyspie Milos przez Cieśninę Kimolos. Zgodnie z tradycją, jest nazwany po Kimolos, pierwszego mieszkaniec wyspy. Echinousa jest rejestrowana nazwa wyspy w czasach starożytnych, prawdopodobnie ze względu na Echidny węża (viper), jest powszechne dziś na wyspie. Od czasów starożytnych wyspa była polem bitwy między starożytnymi Atenami, władcą wyspy i Sparta, władcy pobliskiego Milos.

Kimolos należy do linii zachodniego Cyklady i jest podłączony do pobliskich wysp i portu w Pireusie, Ateny, poprzez promem przez cały rok z promu katamaran działa tylko w czasie sezonu turystycznego zgiełku. W okresie turystycznym, wyspa ma zwykle codzienne połączenia do Aten i innych wysp. Ponadto, transport poprzez Milos jest możliwe, ze względu na częste połączenia dwóch wysp z lokalnych usług promowych.


Pireus do Kimolos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Zante Ferries 07:00 12:30 5 godziny 30 minuty czw.
Aegean Sea Lines 07:00 12:40 5 godziny 40 minuty pon.
Aegean Sea Lines 07:00 13:15 6 godziny 15 minuty niedz.
Aegean Sea Lines 07:00 13:20 6 godziny 20 minuty śr., czw.
Zante Ferries 07:00 13:35 6 godziny 35 minuty wt., niedz.
Aegean Sea Lines 07:00 13:45 6 godziny 45 minuty sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.