Santorini (Thira)
Milos
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Santorini (Thira) Milos

Trasa promowa Santorini (Thira) Milos łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Anek Lines obsługuje swoje połączenia do 1 razy tydzien, SeaJets 14 razy tydzien & Zante Ferries posiada polaczenia do 3 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 18 połączeń promowych tydzien na trasie Santorini (Thira) Milos pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Thira do Milos?

Czas przeprawy promowej z Thira do Milos wynosi około 3h 41m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Thira do Milos i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Thira do Milos?

Cena promu z Thira do Milos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Thira do Milos wynosi 140 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Thira a Milos?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Thira do Milos. Są to
 • Anek Lines
 • SeaJets
 • Zante Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Thira do Milos?

Zarezerwuj promy z Thira do Milos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Thira do Milos?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Thira do Milos z
 • Anek Lines
 • SeaJets
 • Zante Ferries

Czy można zabrać samochód na prom z Thira do Milos?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Thira do Milos z
 • Anek Lines
 • SeaJets
 • Zante Ferries

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Thira do Milos?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
 • Anek Lines
 • SeaJets
 • Zante Ferries

Jak daleko jest Milos od Thira?

Odległość pomiędzy Thira a Milos wynosi około 61 mil morskich.

Santorini (Thira) - Przewodnik

Znajduje się w południowej części Morza Egejskiego jest grecka wyspa Santorini i leży około 200 kilometrów na południowy wschód od Grecji kontynentalnej. Stanowi część grupy wysp archipelagu Cyklad i jest jedynym miejscem w Europie, z gorącym pustynnym klimatem. Popularną rozrywką dla odwiedzających Santorini jest tesj na trzy1 wysepki tej wyspy, które powstały w czasach starożytnych w czasie wybuchu wulkanu. Wysepki są nazywane Nea Kammeni, Palea Kammeni i Thirassia i zapewniają doskonały punkt obserwacyjny dla odwiedzających, aby zobaczyć wulkan, ktory jest położony w zachodniej części wyspy. Stolica wyspy to Fira i jest pełna typowych domów z Cyklad z bielonymi ścianami, niebieskimi kopułami, kościołów i ulic pełnych sklepów, kawiarni, restauracji i barów.

Wyspa Santorini posiada dwa porty. Główny port to Athinios, gdzie wszystkie promy i łodzie komercyjne przybijaja. Istnieje również Stary Port, który jest stosowany głównie do statków wycieczkowych. Od głównego portu, promy mogą być podjęte na Piraeus, Rafina i inne wyspy w archipelagu Cyklad. Oba promy, konwencjonalne i wysokiej prędkości, działają na tych trasach.


Milos - Przewodnik

Grecka wyspa Milos jest najbardziej Zachodnia wyspa grupy wysp Cyklady. Ma około 5000 mieszkańców rozrzuconych ponad 7 małych miast (jak Adamas Plaka). Milos jest znana większości ludzi jako miejsce, gdzie posąg Wenus lub Afrodyty, obecnie w Muzeum Luwru w Paryżu, została odkryta. Dopiero niedawno, że turystyka nie zauważył, pięknych plaż tego wysp archipelagu Cyklad, z kamieni i krystalicznie czystej wody. Milos jest również określana jako "Island of Colours" dzięki jego wspaniałych uroków pochodzenia wulkanicznego.

Wyspa jest podłączony do portu w Pireusie w Atenach, wszystkie Cyklady, Dodekanez wysp i Krety z promów i katamaranów dużych prędkości. W szczycie sezonu w lecie są codziennie zaplanowane trasy do iz wyspy. Istnieją dwa porty w Milos, główny port w Adamas, a inny port w Apollonia, który łączy wyspę Milos z wyspy Kimolos i Glaronissia.


Thira do Milos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/04/2024 a 21.04.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Zante Ferries 07:30 12:50 5 godziny 20 minuty śr.
SeaJets 14:00 16:00 2 godziny pon., czw., pt., sob., niedz.
Zante Ferries 14:00 19:20 5 godziny 20 minuty pt.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.