COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Thira - Milos jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Thira - Milos

  • 1 Sailing Weekly 3 hr 55 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 2 hr 5 min
  • Get price
  • 1 Sailing Weekly 5 hr
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 2 hr 30 min
  • Get price
  • 1 Sailing Weekly 3 hr 45 min
  • Get price

Prom Thira do Milos

Trasa promowa Thira Milos łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Anek Lines obsługuje swoje połączenia do 1 razy tydzien, SeaJets 7 razy tydzien, Zante Ferries 1 razy tydzien, Golden Star Ferries 7 razy tydzien & Sea Speed Ferries posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 17 połączeń promowych tydzien na trasie Thira Milos pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Thira - Przewodnik

Thira to wulkaniczna wyspa na Morzu Egejskim tworząca z kilkoma mniejszymi wyspami, należący do Grecji, mały archipelag o tej samej nazwie, wchodzący w skład archipelagu Cyklad. Wyspa położona jest 175 km na południowy wschód od wybrzeża Grecji i 110 km na północ od wybrzeża Krety.


Milos - Przewodnik

Grecka wyspa Milos jest najbardziej Zachodnia wyspa grupy wysp Cyklady. Ma około 5000 mieszkańców rozrzuconych ponad 7 małych miast (jak Adamas Plaka). Milos jest znana większości ludzi jako miejsce, gdzie posąg Wenus lub Afrodyty, obecnie w Muzeum Luwru w Paryżu, została odkryta. Dopiero niedawno, że turystyka nie zauważył, pięknych plaż tego wysp archipelagu Cyklad, z kamieni i krystalicznie czystej wody. Milos jest również określana jako "Island of Colours" dzięki jego wspaniałych uroków pochodzenia wulkanicznego.

Wyspa jest podłączony do portu w Pireusie w Atenach, wszystkie Cyklady, Dodekanez wysp i Krety z promów i katamaranów dużych prędkości. W szczycie sezonu w lecie są codziennie zaplanowane trasy do iz wyspy. Istnieją dwa porty w Milos, główny port w Adamas, a inny port w Apollonia, który łączy wyspę Milos z wyspy Kimolos i Glaronissia.