Prom Thira do Milos

Trasa promowa Thira Milos łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Anek Lines obsługuje swoje połączenia do 1 razy tydzien, Zante Ferries 1 razy tydzien & SeaJets posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 9 połączeń promowych tydzien na trasie Thira Milos pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Przewoźnicy Promowi - Thira - Milos

Średnia cena promu Thira Milos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Thira Milos to samochod + 2 pasażerów.

Milos - Przewodnik

Grecka wyspa Milos jest najbardziej Zachodnia wyspa grupy wysp Cyklady. Ma około 5000 mieszkańców rozrzuconych ponad 7 małych miast (jak Adamas Plaka). Milos jest znana większości ludzi jako miejsce, gdzie posąg Wenus lub Afrodyty, obecnie w Muzeum Luwru w Paryżu, została odkryta. Dopiero niedawno, że turystyka nie zauważył, pięknych plaż tego wysp archipelagu Cyklad, z kamieni i krystalicznie czystej wody. Milos jest również określana jako "Island of Colours" dzięki jego wspaniałych uroków pochodzenia wulkanicznego.

Wyspa jest podłączony do portu w Pireusie w Atenach, wszystkie Cyklady, Dodekanez wysp i Krety z promów i katamaranów dużych prędkości. W szczycie sezonu w lecie są codziennie zaplanowane trasy do iz wyspy. Istnieją dwa porty w Milos, główny port w Adamas, a inny port w Apollonia, który łączy wyspę Milos z wyspy Kimolos i Glaronissia.