Serifos
Ateny (Pireus)
Promy do Ateny
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Serifos Ateny (Pireus)

Trasa promowa Serifos Ateny (Pireus) łączy Cyklady z Ateny i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Aegean Speed Lines obsługuje swoje połączenia do 8 razy tydzien, Zante Ferries 5 razy tydzien, SeaJets 14 razy tydzien & Aegean Sea Lines posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 34 połączeń promowych tydzien na trasie Serifos Ateny (Pireus) pomiędzy Cyklady i Ateny.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady do Ateny.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Serifos do Pireus?

  Czas przeprawy promowej z Serifos do Pireus wynosi około 3h 06m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Serifos do Pireus i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Serifos do Pireus?

  Cena promu z Serifos do Pireus może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Serifos do Pireus wynosi 106 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Serifos a Pireus?

  Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Serifos do Pireus. Są to
  • Aegean Speed Lines
  • Zante Ferries
  • SeaJets
  • Aegean Sea Lines
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Serifos do Pireus?

  Zarezerwuj promy z Serifos do Pireus poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Jak daleko jest Pireus od Serifos?

  Odległość pomiędzy Serifos a Pireus wynosi około 68 mil morskich.

Serifos - Przewodnik

Serifos to grecka wyspa na Morzu Egejskim i jest częścią Cyklad. Serifos leży na południu Kythnos i północno-zachodniej Sifnos i jest około 170 km na południowy wschód od portu w Pireusie. Według mitologii greckiej na wyspie, Danae i jej synek Perseusz wyrzuceni byli na brzeg gdy jej ojciec Acrisius ustawil ich dryfujących na morzu w drewnianej skrzyni. Miasto Livadi jest domem dla portu wyspy i gdzie toczy się akcja. Większość barów, klubów, tawern, sklepów spożywczych, agencje wynajmu samochodów i hoteli są zlokalizowane wlasnie tutaj. Plaża Livadi (Avlomonas) jest bardzo długa, piaszczysta i ma krystalicznie czyste wody. Latem wiele żaglówek i jachtów może znaleźć miejsce w spokojnych wodach zatoki.

Wyspa jest dostępna dzieki konwencjonalnym promom oraz szybkiej predkosci. W miesiącach letnich, są promy, które łączą Serifos z innymi pobliskimi wyspami, takimi jak Sifnos, Naxos, Paros, Santorini, Kythnos itd.


Ateny (Pireus) - Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.


Serifos do Pireus Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 19/02/2024 a 25.02.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Zante Ferries 15:45 19:45 4 godziny śr.
Zante Ferries 15:45 20:20 4 godziny 35 minuty pt.
Zante Ferries 16:15 20:50 4 godziny 35 minuty pon.
Zante Ferries 17:35 22:10 4 godziny 35 minuty sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.