Serifos do Thira Prom

Serifos Thira trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Zante Ferries obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 7 godziny 45 minuty gdy Sea Jets serwis operuje do 9 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz 20 min.

To daje 12 przeplyniecia tydzien na trasie Serifos Thira pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Serifos - Thira Armatorzy Promowi

  • Zante Ferries
    • 3 przeprawy w tygodniu 7 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę
  • Sea Jets
    • 9 przeprawy w tygodniu 3 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Serifos Przewodnik

Serifos to grecka wyspa na Morzu Egejskim i jest częścią Cyklad. Serifos leży na południu Kythnos i północno-zachodniej Sifnos i jest około 170 km na południowy wschód od portu w Pireusie. Według mitologii greckiej na wyspie, Danae i jej synek Perseusz wyrzuceni byli na brzeg gdy jej ojciec Acrisius ustawil ich dryfujących na morzu w drewnianej skrzyni. Miasto Livadi jest domem dla portu wyspy i gdzie toczy się akcja. Większość barów, klubów, tawern, sklepów spożywczych, agencje wynajmu samochodów i hoteli są zlokalizowane wlasnie tutaj. Plaża Livadi (Avlomonas) jest bardzo długa, piaszczysta i ma krystalicznie czyste wody. Latem wiele żaglówek i jachtów może znaleźć miejsce w spokojnych wodach zatoki.

Wyspa jest dostępna dzieki konwencjonalnym promom oraz szybkiej predkosci. W miesiącach letnich, są promy, które łączą Serifos z innymi pobliskimi wyspami, takimi jak Sifnos, Naxos, Paros, Santorini, Kythnos itd.