Kythnos
Santorini (Thira)
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Kythnos - Santorini (Thira) jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom z Kythnos do Thira

Kythnos Thira polaczenie laczy Cyklady z Cyklady. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Zante Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 9 godziny 50 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Kythnos Thira zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Kythnos do Santorini (Thira)?

  Czas przeprawy promowej z Kythnos do Santorini (Thira) wynosi około 9h 50m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Kythnos do Santorini (Thira) i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Kythnos do Santorini (Thira)?

  Cena promu z Kythnos do Santorini (Thira) może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Kythnos do Santorini (Thira) wynosi 0 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Kythnos a Santorini (Thira)?

  Jest 1 operator promowy dla Kythnos do Santorini (Thira) i jest to
  • Zante Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Kythnos do Santorini (Thira)?

  Zarezerwuj promy z Kythnos do Santorini (Thira) poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Kythnos do Santorini (Thira)?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Kythnos do Santorini (Thira) z
  • Zante Ferries
 • Czy można zabrać samochód na prom z Kythnos do Santorini (Thira)?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Kythnos do Santorini (Thira) z
  • Zante Ferries
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Kythnos do Santorini (Thira)?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Zante Ferries
 • Jak daleko jest Santorini (Thira) od Kythnos?

  Odległość pomiędzy Kythnos a Santorini (Thira) wynosi około 0 mil morskich.

Kythnos - Przewodnik

Usytuowany w zachodniej grupie wysp Cyklady, grecka wyspa Kythnos leży między wyspami Kea i Serifos i jest około 100 km od portu w Pireusie.Mała wyspa, z lądowego obszaru około 100 km kw. oraz 100 km linii brzegowej, posiada około 100 plaż, choć wiele z nich jest niedostępnych drogą lądową. Najważniejsze miejscowości na wyspie są nazywane Messaria lub Kythnos (znany jako Chora dla mieszkańców) i Dryopis lub Dryopida (znany jako Chorio dla mieszkańców). Obie wsie charakteryzują strome, kręte uliczki, stopniowane, które często są zbyt wąskie dla samochodów. Style architektoniczne z obu wsi nieznacznie różnią się od siebie. Obie są ładne, ale domy Chora mają głównie płaskie dachy, typowe dla Cyklad, a domy Chorio maja tendencję do dachów nachylonych.C iekawą atrakcją w Chora jest jego duży Grecki Kościół Prawosławny.

Na wyspe można dotrzeć promem z Pireus i Lavrio. Przeplyniecie z Pireusu trwa około 3 godziny promem konwencjonalnym 1 godziny z wysokiej prędkości promem. Przejście z Lavrio trwa około 2 godzin. Kythnos jest także połączony promem na wyspy Serifos, Sifnos, Milos, Santorini, Sikinos, Folegandros i Kea.


Thira - Przewodnik

Thira to wulkaniczna wyspa na Morzu Egejskim tworząca z kilkoma mniejszymi wyspami, należący do Grecji, mały archipelag o tej samej nazwie, wchodzący w skład archipelagu Cyklad. Wyspa położona jest 175 km na południowy wschód od wybrzeża Grecji i 110 km na północ od wybrzeża Krety.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.