Folegandros do Pireus Prom

Folegandros Pireus trasa promowa laczy Cyklady z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Aegean Speed Lines obsluguje swoje polaczenia do 1 razy tydzien, Zante Ferries 5 razy tydzien & Sea Jets posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 20 przeplyniec tydzien na polaczeniu Folegandros Pireus pomiedzy Cyklady i Ateny oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Folegandros - Pireus Armatorzy Promowi

 • Aegean Speed Lines
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 5 godz 10 min
  • Uzyskaj cenę
 • Zante Ferries
  • 5 Cotygodniowe Przeprawy 6 godz 25 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 14 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 25 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Folegandros Pireus

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Folegandros Pireus to samochod i 2 pasazerów.

Folegandros Przewodnik

Folegandros to grecka wyspa na Morzu Egejskim i stanowi część grupy Cyklady wraz z Sikinos, Ios, Anafi i Santorini. Mała wyspa, około 32 km kwadratowych, ma około 765 mieszkańców i trzy wsie; Chora, Karavostasis, który jest także portem wyspy, i Ano Meria. Na Folegandros, położony jest kościół Panaghia na szczycie wzgórza, oferuje turystom przyjemny spacer z pięknym widokiem Chora i na zachodnie wybrzeże wyspy. Folegandros ma wiele pięknych plaż, ale wszystkie są dość trudne do osiągnięcia. Niektóre wymagają spaceru lub są dostępne łodzią. Dwie plaże, na które można dojechać samochodem, to plaże w Karavostasi i Angali.

Na wyspe można dotrzeć promem z Pireusu, Rafini, innych wysp Cyklad, Krety, Rodos i reszty wyspy Dodekanezu i Wysp Morza Egejskiego. Czas podróży różnią się od 3,5 godziny do 11 godzin. Port wyspy, Karavostasi, ma kilka sklepów i restauracji dla zwiedzających.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.