COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Pireus - Milos jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Cyklady.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Pireus - Milos

  • 1 Przeprawy Tygodniowo 5 godz 20 min
  • Uzyskaj cenę
  • 13 przeprawy w tygodniu 3 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę
  • 14 przeprawy w tygodniu 2 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę
  • 4 przeprawy w tygodniu 6 godz 5 min
  • Uzyskaj cenę
  • 2 przeprawy w tygodniu 3 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę
  • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę

Prom Pireus do Milos

Trasa promowa Pireus Milos łączy Ateny z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 6 przewoźników. Anek Lines obsługuje swoje połączenia do 1 razy tydzien, Aegean Speed Lines 13 razy tydzien, SeaJets 14 razy tydzien, Zante Ferries 4 razy tydzien, Minoan Lines 2 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 41 połączeń promowych tydzien na trasie Pireus Milos pomiędzy Ateny i Cyklady.

Pireus - Przewodnik

Pireus to miasto portowe w Grecji położone nad Zatoką Sarońską około 12 km od Aten. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, gdzie znajdziesz pełno kawiarni, restauracji i barów.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z dużą flotą handlową. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawiła się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez i inne wyspy na Morzu Egejskim.


Milos - Przewodnik

Grecka wyspa Milos jest najbardziej Zachodnia wyspa grupy wysp Cyklady. Ma około 5000 mieszkańców rozrzuconych ponad 7 małych miast (jak Adamas Plaka). Milos jest znana większości ludzi jako miejsce, gdzie posąg Wenus lub Afrodyty, obecnie w Muzeum Luwru w Paryżu, została odkryta. Dopiero niedawno, że turystyka nie zauważył, pięknych plaż tego wysp archipelagu Cyklad, z kamieni i krystalicznie czystej wody. Milos jest również określana jako "Island of Colours" dzięki jego wspaniałych uroków pochodzenia wulkanicznego.

Wyspa jest podłączony do portu w Pireusie w Atenach, wszystkie Cyklady, Dodekanez wysp i Krety z promów i katamaranów dużych prędkości. W szczycie sezonu w lecie są codziennie zaplanowane trasy do iz wyspy. Istnieją dwa porty w Milos, główny port w Adamas, a inny port w Apollonia, który łączy wyspę Milos z wyspy Kimolos i Glaronissia.