Prom Pireus do Milos

Trasa promowa Pireus Milos łączy Ateny z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 6 przewoźników. Minoan Lines obsługuje swoje połączenia do 3 razy tydzien, Anek Lines 1 razy tydzien, Aegean Speed Lines 7 razy tydzien, Zante Ferries 1 razy tydzien, SeaJets 4 razy dzien & Sea Speed Ferries posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 41 połączeń promowych tydzien na trasie Pireus Milos pomiędzy Ateny i Cyklady.

Przewoźnicy Promowi - Pireus - Milos

Średnia cena promu Pireus Milos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Milos to samochod + 2 pasażerów.

Pireus - Przewodnik

Pireus to miasto portowe w Grecji położone nad Zatoką Sarońską około 12 km od Aten. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, gdzie znajdziesz pełno kawiarni, restauracji i barów.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z dużą flotą handlową. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawiła się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez i inne wyspy na Morzu Egejskim.

Milos - Przewodnik

Grecka wyspa Milos jest najbardziej Zachodnia wyspa grupy wysp Cyklady. Ma około 5000 mieszkańców rozrzuconych ponad 7 małych miast (jak Adamas Plaka). Milos jest znana większości ludzi jako miejsce, gdzie posąg Wenus lub Afrodyty, obecnie w Muzeum Luwru w Paryżu, została odkryta. Dopiero niedawno, że turystyka nie zauważył, pięknych plaż tego wysp archipelagu Cyklad, z kamieni i krystalicznie czystej wody. Milos jest również określana jako "Island of Colours" dzięki jego wspaniałych uroków pochodzenia wulkanicznego.

Wyspa jest podłączony do portu w Pireusie w Atenach, wszystkie Cyklady, Dodekanez wysp i Krety z promów i katamaranów dużych prędkości. W szczycie sezonu w lecie są codziennie zaplanowane trasy do iz wyspy. Istnieją dwa porty w Milos, główny port w Adamas, a inny port w Apollonia, który łączy wyspę Milos z wyspy Kimolos i Glaronissia.