Ateny (Pireus)
Sifnos
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Ateny (Pireus) Sifnos

Trasa promowa Ateny (Pireus) Sifnos łączy Ateny z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Aegean Speed Lines obsługuje swoje połączenia do 8 razy tydzien, Zante Ferries 6 razy tydzien, SeaJets 14 razy tydzien & Aegean Sea Lines posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 35 połączeń promowych tydzien na trasie Ateny (Pireus) Sifnos pomiędzy Ateny i Cyklady.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Cyklady.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Ateny (Pireus) do Sifnos?

  Czas przeprawy promowej z Ateny (Pireus) do Sifnos wynosi około 3h 42m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Ateny (Pireus) do Sifnos i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Ateny (Pireus) do Sifnos?

  Cena promu z Ateny (Pireus) do Sifnos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Ateny (Pireus) do Sifnos wynosi 212 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Ateny (Pireus) a Sifnos?

  Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Ateny (Pireus) do Sifnos. Są to
  • Aegean Speed Lines
  • Zante Ferries
  • SeaJets
  • Aegean Sea Lines
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Ateny (Pireus) do Sifnos?

  Zarezerwuj promy z Ateny (Pireus) do Sifnos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Jak daleko jest Sifnos od Ateny (Pireus)?

  Odległość pomiędzy Ateny (Pireus) a Sifnos wynosi około 81 mil morskich.

Ateny (Pireus) - Przewodnik

Pireus to miasto portowe w Grecji położone nad Zatoką Sarońską około 12 km od Aten. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, gdzie znajdziesz pełno kawiarni, restauracji i barów.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z dużą flotą handlową. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawiła się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez i inne wyspy na Morzu Egejskim.


Sifnos - Przewodnik

Grecka wyspa Sifnos jest piękna wyspa położone w zachodniej części grupy Cyklady wysp. Jest to typowy przykład wysp archipelagu Cyklad, z tradycyjną architekturą, spokojnych plaż nadmorskich tawern i, niskie wzgórza. Najpopularniejsze plaże na wyspie znajdują się na południowej stronie wyspy i ma krystalicznie czystą wodą, miękki piasek i wiele obiektów turystycznych.Popularne atrakcją turystyczną na wyspie jest wspaniały klasztor Chrissopighi, obrońcą wyspie. Kastro jest najbardziej malownicze miasteczko na wyspie, z wąskimi brukowanymi uliczkami, kamiennymi domami i wspaniałym widokiem na morze. Jest to wieś z 4000-letniej historii i resztki swojego dziedzictwa są widoczne wszędzie z części jego mur obronny zbudowany około 800 pne. Ta niezwykła wioska jest otoczona z trzech stron, z widokiem na Morze Egejskie.

Port na wyspie znajduje się w miejscowości Kamares. W miesiącach letnich są codzienne usługi zarówno dużej prędkości i konwencjonalnych promy na wyspy. Promy z Pireusu podłączyć Sifnos i innych wysp Cyklad, takich jak Serifos, Folegandros, Kythnos, Milos, Ios, Santorini i Kreta.


Ateny (Pireus) do Sifnos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 25/09/2023 a 01.10.2023.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Zante Ferries 06:45 12:20 5 godziny 35 minuty niedz.
Aegean Sea Lines 08:10 13:25 5 godziny 15 minuty wt., śr., pt., sob., niedz.
SeaJets 09:00 11:30 2 godziny 30 minuty pon., czw., pt., niedz.
SeaJets 09:15 11:45 2 godziny 30 minuty sob.
Zante Ferries 14:55 20:25 5 godziny 30 minuty wt., czw., sob.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.