Sifnos do Pireus Prom

Sifnos Pireus trasa promowa laczy Cyklady z Ateny i jest obecnie obslugiwana przez 4 operatorow. Aegean Speed Lines obsluguje swoje polaczenia do 13 razy tydzien, Zante Ferries 11 razy tydzien, Sea Jets 9 razy tydzien & Hellenic Seaways posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 40 przeplyniec tydzien na polaczeniu Sifnos Pireus pomiedzy Cyklady i Ateny oraz z 4 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Sifnos - Pireus Armatorzy Promowi

 • Aegean Speed Lines
  • 13 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Zante Ferries
  • 11 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 9 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 25 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 50 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Sifnos Pireus

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sifnos Pireus to samochod i 2 pasazerów.

Sifnos Przewodnik

Sifnos, czasami jako Siphnos, to grecka wyspa położona w grupie Cyklady. Wyspa leży między Serifos i Milos, na zachód od Delos i Paros i około 130 km od Aten w Grecji kontynentalnej. Apollonía, stolica Sifnos (zwana również Hora), jest zbudowana w kształcie amfiteatru na trzech wzgórzach w centrum wyspy. Wąskie uliczki i bielone domy Hora tworzą piękne, tradycyjne miasto. Apollonia jest domem dla Muzeum Folkloru wispy, gdzie znajduje się Hiróon Plac co przekłada się na "Plac Bohaterów"). Kastro (zamek / fortyfikacje) jest jednym z najbardziej spektakularnych atrakcji wyspy, nie wspominając, ze jest najczęściej fotografowane. Około 3,5 km od Apollonia, droga prowadzi do zadziwiającej ugody, która jest jedną z najważniejszych średniowiecznych w Grecji. Jest on zbudowany na starożytnej stolicy wyspy i utrzymuje pierwotne cechy weneckiej fortyfikacji, ustanowionych przez Da Corogna w okolo 1635 roku.


Port na wyspie znajduje się w miejscowości Kamares. W miesiącach letnich są codzienne usługi. Promy z Sifnos lacza z Pireusem i innymi wyspami Cyklad, takich jak Serifos, Folegandros, Kythnos, Milos, Ios, Santorini i Kreta.

Pireus Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.