Sifnos
Ateny (Pireus)
Promy do Ateny
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Sifnos Ateny (Pireus)

Trasa promowa Sifnos Ateny (Pireus) łączy Cyklady z Ateny i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. Aegean Speed Lines obsługuje swoje połączenia do 9 razy tydzien, Zante Ferries 6 razy tydzien, SeaJets 14 razy tydzien, Aegean Speed Lines 9 razy tydzien & Aegean Sea Lines posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 45 połączeń promowych tydzien na trasie Sifnos Ateny (Pireus) pomiędzy Cyklady i Ateny.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady do Ateny.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Sifnos do Pireus?

Czas przeprawy promowej z Sifnos do Pireus wynosi około 3h 33m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Sifnos do Pireus i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Sifnos do Pireus?

Cena promu z Sifnos do Pireus może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Sifnos do Pireus wynosi 133 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Sifnos a Pireus?

Istnieje 5 popularnych operatorów promowych dla Sifnos do Pireus. Są to
  • Aegean Speed Lines
  • Zante Ferries
  • SeaJets
  • Aegean Speed Lines
  • Aegean Sea Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Sifnos do Pireus?

Zarezerwuj promy z Sifnos do Pireus poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Pireus od Sifnos?

Odległość pomiędzy Sifnos a Pireus wynosi około 81 mil morskich.

Sifnos - Przewodnik

Sifnos, czasami jako Siphnos, to grecka wyspa położona w grupie Cyklady. Wyspa leży między Serifos i Milos, na zachód od Delos i Paros i około 130 km od Aten w Grecji kontynentalnej. Apollonía, stolica Sifnos (zwana również Hora), jest zbudowana w kształcie amfiteatru na trzech wzgórzach w centrum wyspy. Wąskie uliczki i bielone domy Hora tworzą piękne, tradycyjne miasto. Apollonia jest domem dla Muzeum Folkloru wispy, gdzie znajduje się Hiróon Plac co przekłada się na "Plac Bohaterów"). Kastro (zamek / fortyfikacje) jest jednym z najbardziej spektakularnych atrakcji wyspy, nie wspominając, ze jest najczęściej fotografowane. Około 3,5 km od Apollonia, droga prowadzi do zadziwiającej ugody, która jest jedną z najważniejszych średniowiecznych w Grecji. Jest on zbudowany na starożytnej stolicy wyspy i utrzymuje pierwotne cechy weneckiej fortyfikacji, ustanowionych przez Da Corogna w okolo 1635 roku.


Port na wyspie znajduje się w miejscowości Kamares. W miesiącach letnich są codzienne usługi. Promy z Sifnos lacza z Pireusem i innymi wyspami Cyklad, takich jak Serifos, Folegandros, Kythnos, Milos, Ios, Santorini i Kreta.


Ateny (Pireus) - Przewodnik

Greckie miasto i port w Pireusie jest głównym portem Grecji i jeden z największych w całym basenie Morza Śródziemnego. To ważne miasto i często uważane za przedmieścia Aten, która leży zaledwie kilka minut. Pireus Stał niczym hub dla sieci promowego w podróży dookoła Morza Egejskiego i ITS Chociaż wielkość sąsiedztwie Aten oznacza grupowanie Często łączy się to niepostrzeżenie z greckiej stolicy, ITS nadmorski oferuje zupełnie inny i charakterystyczny wygląd. Wielu odwiedzających Pireusie przekonają się, że najbardziej atrakcyjne część miasta leży wokół Manuel wschodnim kwartale, wraz Zarówno Mikrolimano Harbour i Zea Marina. Ta dzielnica nadmorska pełna jest nabrzeże restauracji, barów i klubów nocnych, a znacznie się poprawiły w czasie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach, wraz ze stworzeniem pięknego portu przedniego promenadzie, z drzew i przechodzącej średniowiecznych murów miejskich, które oferują wgląd i historyczne informacje o bogatej przeszłości miasta.


Sifnos do Pireus Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/04/2024 a 21.04.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
SeaJets 12:35 15:10 2 godziny 35 minuty niedz.
Aegean Sea Lines 13:45 18:50 5 godziny 5 minuty pon.
Zante Ferries 14:00 19:05 5 godziny 5 minuty pon.
Aegean Sea Lines 14:45 19:50 5 godziny 5 minuty czw., sob.
Zante Ferries 14:50 19:45 4 godziny 55 minuty śr.
SeaJets 16:40 19:15 2 godziny 35 minuty pon.
SeaJets 17:05 19:35 2 godziny 30 minuty pon., sob., niedz.
Zante Ferries 21:20 02:20 5 godziny pt.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.