Folegandros do Thira Prom

Folegandros Thira trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Zante Ferries obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 5 minuty gdy Sea Jets serwis operuje do 14 razy w tygodniu trwajacym od 50 min.

To daje 17 przeplyniecia tydzien na trasie Folegandros Thira pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Folegandros - Thira Armatorzy Promowi

  • Zante Ferries
    • 3 przeprawy w tygodniu 3 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę
  • Sea Jets
    • 14 przeprawy w tygodniu 50 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Folegandros Thira

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Folegandros Thira to samochod + 1 pasazer.

Folegandros Przewodnik

Folegandros to grecka wyspa na Morzu Egejskim i stanowi część grupy Cyklady wraz z Sikinos, Ios, Anafi i Santorini. Mała wyspa, około 32 km kwadratowych, ma około 765 mieszkańców i trzy wsie; Chora, Karavostasis, który jest także portem wyspy, i Ano Meria. Na Folegandros, położony jest kościół Panaghia na szczycie wzgórza, oferuje turystom przyjemny spacer z pięknym widokiem Chora i na zachodnie wybrzeże wyspy. Folegandros ma wiele pięknych plaż, ale wszystkie są dość trudne do osiągnięcia. Niektóre wymagają spaceru lub są dostępne łodzią. Dwie plaże, na które można dojechać samochodem, to plaże w Karavostasi i Angali.

Na wyspe można dotrzeć promem z Pireusu, Rafini, innych wysp Cyklad, Krety, Rodos i reszty wyspy Dodekanezu i Wysp Morza Egejskiego. Czas podróży różnią się od 3,5 godziny do 11 godzin. Port wyspy, Karavostasi, ma kilka sklepów i restauracji dla zwiedzających.