Thira do Folegandros Prom

Thira Folegandros trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Zante Ferries obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 5 minuty gdy Sea Jets serwis operuje do 14 razy w tygodniu trwajacym od 40 min.

To daje 17 przeplyniecia tydzien na trasie Thira Folegandros pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Thira - Folegandros Armatorzy Promowi

  • Zante Ferries
    • 3 przeprawy w tygodniu 3 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę
  • Sea Jets
    • 14 przeprawy w tygodniu 40 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Thira Folegandros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Thira Folegandros to samochod + 2 pasazerów.

Folegandros Przewodnik

Greckie wyspy Folegandros jest częścią grupy wysp położonych Cyklady na Morzu Egejskim. Lśniące w słońcu Egejskie, Folegandros został nazwany na cześć syna króla Minosa. Jest to miejsce off-the-beaten-path przyciąga gości z dziewiczej pięknem plaż, błękitu świetlnego jego wód i niezmąconej stylu jego architektury.Popularna miejscowość turystyczna na wyspie jest kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.Bielone kościół wychodzi na miasto Hora, czy Chora, i ma kamienną ścieżką, która do niego prowadzi. To miał być zbudowany na miejscu dawnej świątyni i zawiera starożytne inskrypcje i posągi. Tradycja głosi, że ikona posrebrzanych z Dziewicy Maryi jest cudem. Związany z opowieści piratów, ikona odbywa się po mieście w procesji odbywa się co roku w Niedzielę Wielkanocną.

Malownicze portowe Karavostasis, z pięknej plaży, jest idealnym punktem wyjścia dla poszukiwania wspaniałych plaż Hohlídia, Vitzétzo, Latináki, Pountáki i LIVADI, wsi z piaszczystej plaży, turkusowe wody i pole namiotowe. Z portu, połączenia promowe do Pireusu, odchodzą, inne Rafini wysp w archipelagu Cyklady, Dodekanez, Kreta i Rodos.