Pireus do Serifos Prom

Pireus Serifos trasa promowa laczy Ateny z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Aegean Speed Lines obsluguje swoje polaczenia do 13 razy tydzien, Zante Ferries 7 razy tydzien & Sea Jets posiada polaczenia do 9 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 29 przeplyniec tydzien na polaczeniu Pireus Serifos pomiedzy Ateny i Cyklady oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Pireus - Serifos Armatorzy Promowi

 • Aegean Speed Lines
  • 13 przeprawy w tygodniu 2 godz 20 min
  • Uzyskaj cenę
 • Zante Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 4 godz 25 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 9 przeprawy w tygodniu 1 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pireus Serifos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pireus Serifos to samochod + 2 pasazerów.

Pireus Przewodnik

Pireus to portowe miasto w Grecji. Miasto położone jest na Zatokę Sarońską w regionie Attyka Grecji i jest częścią obszaru miejskiego w Atenach z centrum Aten około 12 km od Aten. Poza jej biur przewozowych, banków i obiektów użyteczności publicznej, znajdziesz plątaninę deptaków, sklepów i raczej zaniedbane obszary. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, który jest wyłożony kawiarniami, restauracjami i barami.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z duża flota handlowa. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawił się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez, wschodniej części Grecji i dużej części północnej i wschodniej Morza Egejskiego.

Serifos Przewodnik

Grecka wyspa Serifos jest idealnym miejscem na relaksujące wakacje. Jest to typowa Wyspa Cyklad na Morzu Egejskim, z białym wsi, spokojnej przystani, złote plaże, wzgórz i pięknych krajobrazów. Wyspa nie została zmieniona przez stosunkowo niski poziom turystyki, zwłaszcza w porównaniu do innych wysp greckich. Oprócz korzystających z morza, słońca i piasku na jednej z 72 fantastycznych plaż na wyspie, goście mogą pojeździć na rowerze lub pieszo wzdłuż siedmiu tras na wyspie, nurkowanie w starych kopalniach lub na wraku II wojny światowej, lub zwiedzanie w fortress- jak klasztor Taxiarches, zbudowany w 16 wieku. Chora jest najbardziej malowniczej okolicy na wyspie i został zbudowany na zboczach góry i ma wspaniały widok na Morze Egejskie. Do najczęściej odwiedzanych miejsc na wyspie są miasta Livadi i Livadakia.

Wyspa jest dostępne dla konwencjonalnych i dużych promów prędkości. W miesiącach letnich, są promy, które łączą Serifos innych pobliskich wysp, takich jak Sifnos, Naxos, Paros, Santorini, Kythnos itp