Ateny (Pireus)
Serifos
Promy do Cyklady
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Ateny (Pireus) Serifos

Trasa promowa Ateny (Pireus) Serifos łączy Ateny z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Aegean Speed Lines obsługuje swoje połączenia do 6 razy tydzien, Zante Ferries 6 razy tydzien, SeaJets 14 razy tydzien & Aegean Sea Lines posiada polaczenia do 4 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 30 połączeń promowych tydzien na trasie Ateny (Pireus) Serifos pomiędzy Ateny i Cyklady.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Cyklady.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Pireus do Serifos?

  Czas przeprawy promowej z Pireus do Serifos wynosi około 3h 13m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Pireus do Serifos i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Pireus do Serifos?

  Cena promu z Pireus do Serifos może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Pireus do Serifos wynosi 205 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Pireus a Serifos?

  Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Pireus do Serifos. Są to
  • Aegean Speed Lines
  • Zante Ferries
  • SeaJets
  • Aegean Sea Lines
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Pireus do Serifos?

  Zarezerwuj promy z Pireus do Serifos poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Jak daleko jest Serifos od Pireus?

  Odległość pomiędzy Pireus a Serifos wynosi około 68 mil morskich.

Ateny (Pireus) - Przewodnik

Pireus to miasto portowe w Grecji położone nad Zatoką Sarońską około 12 km od Aten. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, gdzie znajdziesz pełno kawiarni, restauracji i barów.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z dużą flotą handlową. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawiła się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez i inne wyspy na Morzu Egejskim.


Serifos - Przewodnik

Grecka wyspa Serifos jest idealnym miejscem na relaksujące wakacje. Jest to typowa Wyspa Cyklad na Morzu Egejskim, z białym wsi, spokojnej przystani, złote plaże, wzgórz i pięknych krajobrazów. Wyspa nie została zmieniona przez stosunkowo niski poziom turystyki, zwłaszcza w porównaniu do innych wysp greckich. Oprócz korzystających z morza, słońca i piasku na jednej z 72 fantastycznych plaż na wyspie, goście mogą pojeździć na rowerze lub pieszo wzdłuż siedmiu tras na wyspie, nurkowanie w starych kopalniach lub na wraku II wojny światowej, lub zwiedzanie w fortress- jak klasztor Taxiarches, zbudowany w 16 wieku. Chora jest najbardziej malowniczej okolicy na wyspie i został zbudowany na zboczach góry i ma wspaniały widok na Morze Egejskie. Do najczęściej odwiedzanych miejsc na wyspie są miasta Livadi i Livadakia.

Wyspa jest dostępne dla konwencjonalnych i dużych promów prędkości. W miesiącach letnich, są promy, które łączą Serifos innych pobliskich wysp, takich jak Sifnos, Naxos, Paros, Santorini, Kythnos itp


Pireus do Serifos Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 19/02/2024 a 25.02.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Zante Ferries 07:00 11:00 4 godziny niedz.
Zante Ferries 07:00 11:35 4 godziny 35 minuty sob.
Zante Ferries 14:15 18:15 4 godziny wt.
Zante Ferries 14:15 18:50 4 godziny 35 minuty czw.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.