Thira do Serifos Prom

Thira Serifos trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Zante Ferries obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 8 godziny 35 minuty gdy Sea Jets serwis operuje do 9 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz 25 min.

To daje 12 przeplyniecia tydzien na trasie Thira Serifos pomiedzy Cyklady i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Thira - Serifos Armatorzy Promowi

  • Zante Ferries
    • 3 przeprawy w tygodniu 8 godz 35 min
    • Uzyskaj cenę
  • Sea Jets
    • 9 przeprawy w tygodniu 3 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę

Serifos Przewodnik

Grecka wyspa Serifos jest idealnym miejscem na relaksujące wakacje. Jest to typowa Wyspa Cyklad na Morzu Egejskim, z białym wsi, spokojnej przystani, złote plaże, wzgórz i pięknych krajobrazów. Wyspa nie została zmieniona przez stosunkowo niski poziom turystyki, zwłaszcza w porównaniu do innych wysp greckich. Oprócz korzystających z morza, słońca i piasku na jednej z 72 fantastycznych plaż na wyspie, goście mogą pojeździć na rowerze lub pieszo wzdłuż siedmiu tras na wyspie, nurkowanie w starych kopalniach lub na wraku II wojny światowej, lub zwiedzanie w fortress- jak klasztor Taxiarches, zbudowany w 16 wieku. Chora jest najbardziej malowniczej okolicy na wyspie i został zbudowany na zboczach góry i ma wspaniały widok na Morze Egejskie. Do najczęściej odwiedzanych miejsc na wyspie są miasta Livadi i Livadakia.

Wyspa jest dostępne dla konwencjonalnych i dużych promów prędkości. W miesiącach letnich, są promy, które łączą Serifos innych pobliskich wysp, takich jak Sifnos, Naxos, Paros, Santorini, Kythnos itp