Heraklion do Milos Prom

Heraklion Milos trasa promowa laczy Kreta z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Minoan Lines obsluguje do 2 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 4 godziny gdy Anek Lines serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 10 godz 50 min.

To daje 3 przeplyniecia tydzien na trasie Heraklion Milos pomiedzy Kreta i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Heraklion do Milos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Kreta na Cyklady.

Heraklion - Milos Armatorzy Promowi

  • Minoan Lines
    • 2 przeprawy w tygodniu 4 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Anek Lines
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 10 godz 50 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Heraklion Milos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Heraklion Milos to samochod + 2 pasazerów.

Heraklion Przewodnik

Heraklion jest największym miastem i stolicą greckiej wyspy Kreta i jest jednym z największych miast w Grecji. Knossos jest najważniejszym stanowiskiem archeologicznym na Krecie, i znajduje się około 5 km na południowy wschód od miasta. Był to Pałac króla Minosa i według mitologii, domem Minotaura. Pałac został zbudowany w około 1900 roku pne, na pozostałościach osady neolitycznej.

Ogromne Muzeum Archeologiczne, przekształcone z dawnej elektrowni, na rogu Placu Eleftherias, zbiera razem wiele znalezisk z Knossos, Archanes, Festosa, Zakros i wielu innych stanowisk archeologicznych na Krecie. Muzeum obejmuje okres rozpoczynający się kilka tysięcy lat temu, poprzez minojskiej, post-minojskiej i późniejszych okresów. Popularne atrakcje to dysk Festosa, klasyczne rzeźby Greckie i Romanska biżuterię, freski, malowidła ścienne, oraz ceramika.

Heraklion jest ważnym portem dla promów pasażerskich i towarowych. Podróżni mogą wziac promy i łodzie z Heraklionu do takich miejsc jak Santorini, Ios, Paros, Mykonos i Rodos. Istnieje również kilka codziennych promow do Pireusu, do portu w Atenach, w Grecji kontynentalnej.

Milos Przewodnik

Grecka wyspa Milos jest najbardziej Zachodnia wyspa grupy wysp Cyklady. Ma około 5000 mieszkańców rozrzuconych ponad 7 małych miast (jak Adamas Plaka). Milos jest znana większości ludzi jako miejsce, gdzie posąg Wenus lub Afrodyty, obecnie w Muzeum Luwru w Paryżu, została odkryta. Dopiero niedawno, że turystyka nie zauważył, pięknych plaż tego wysp archipelagu Cyklad, z kamieni i krystalicznie czystej wody. Milos jest również określana jako "Island of Colours" dzięki jego wspaniałych uroków pochodzenia wulkanicznego.

Wyspa jest podłączony do portu w Pireusie w Atenach, wszystkie Cyklady, Dodekanez wysp i Krety z promów i katamaranów dużych prędkości. W szczycie sezonu w lecie są codziennie zaplanowane trasy do iz wyspy. Istnieją dwa porty w Milos, główny port w Adamas, a inny port w Apollonia, który łączy wyspę Milos z wyspy Kimolos i Glaronissia.