Milos
Heraklion
Promy do Kreta
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Milos Heraklion

Trasa promowa Milos Heraklion łączy Cyklady z Kreta i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Anek Lines obsługuje swoje połączenia do 0 razy tydzien, Minoan Lines 6 razy tydzien & SeaJets posiada polaczenia do 5 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 11 połączeń promowych tydzien na trasie Milos Heraklion pomiędzy Cyklady i Kreta.

Milos do Heraklion - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Cyklady na Kretę.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Milos do Heraklion?

Czas przeprawy promowej z Milos do Heraklion wynosi około 7h 28m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Milos do Heraklion i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Milos do Heraklion?

Cena promu z Milos do Heraklion może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Milos do Heraklion wynosi 136 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Milos a Heraklion?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Milos do Heraklion. Są to
  • Anek Lines
  • Minoan Lines
  • SeaJets

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Milos do Heraklion?

Zarezerwuj promy z Milos do Heraklion poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Heraklion od Milos?

Odległość pomiędzy Milos a Heraklion wynosi około 86 mil morskich.

Milos - Przewodnik

Wyspa Milos znajduje się na Morzu Egejskim, w północnej części Morza Krety i części tworzących grupy wysp Cyklady, jest chyba najbardziej znany z posągu Afrodyty ( "Wenus z Milo", który jest obecnie na wystawie Galeria w Luwrze w Paryżu). Wyspa znana jest również z posągu greckiego boga Asklepiosa, teraz na wystawie w British Museum w Londynie, oraz Posejdona i archaicznego Apollo w Atenach. Skupione wokół małego portu Adamas jest kilka małych sklepów, które sprzedają pamiątki i bibeloty, ręcznie robione prezenty i biżuterię oraz lokalnie produkowane tkaniny, hafty i produkty spożywcze.

Wyspa jest połączona promem do portu w Pireusie w Atenach, do wszystkich innych wysp archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu i Krety, zarówno konwencjonalnymi promami i katamaranami wysokiej prędkości. W miesiącach letnich są codzienne regularne połączenia do i z wyspy. Inny port na wyspie jest w Apollonia, który łączy także wyspe z Kimolos i Glaranissia.


Heraklion - Przewodnik

Heraklion to największe miasto na greckiej wyspie Krecie i jest jednym z głównych ośrodków miejskich Grecji. Rozwój miasta rozpoczął się 9. wne oraz w późniejszych czasach, przyszedł w języku arabskim, weneckim i panowania tureckiego; jej zdobywcy początkowo dał nazwę Khandaq czy Handak które zostały uszkodzone na Candia. Podczas Igrzysk Olimpijskich w 2004 roku, miasto Heraklion pod jednym z miejsc na turnieju piłki nożnej. Wśród najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Heraklionie są mury obronne ograniczającymi "stare miasto". Pierwsze fortyfikacje zostały zbudowane przez Arabów, a później zostały wzmocnione przez Wenecjan w 15 wieku. Od siedmiu bastionów, jedynie bastion Martinengo przetrwała do dnia dzisiejszego; tam odwiedzający znajdą grób słynnego pisarza N. Kazantzakis, z widokiem na miasto.

W porcie weneckim) (stary, obok nowoczesnego portu, zwiedzający mogą zobaczyć sklepione tarsanades gdzie statki używane do być zbudowany, zachodnia strona jest zdominowany przez 16 wieku Koule twierdzy. Heraklion jest ważny port dla promów pasażerskich i towarowych. Podróżnych, promy i łodzie z Heraklionu do takich miejsc jak Santorini, Ios, Paros, Mykonos i Rodos. Istnieje również kilka codziennie promy do Pireusu, do portu w Atenach w Grecji kontynentalnej.


Milos do Heraklion Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Minoan Lines 01:20 06:30 5 godziny 10 minuty niedz.
SeaJets 11:50 17:55 6 godziny 5 minuty pon., pt., niedz.
SeaJets 12:20 17:55 5 godziny 35 minuty sob.
Minoan Lines 13:45 18:45 5 godziny pon., śr., pt.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.