Patras do Wenecja Prom

Patras Wenecja trasa promowa laczy Grecja z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Minoan Lines obsluguje do 4 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 31 godziny gdy Anek Superfast serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 32 godz 1 min.

To daje 6 przeplyniecia tydzien na trasie Patras Wenecja pomiedzy Grecja i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Patras do Wenecja Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grecja do Wloch.

Patras - Wenecja Armatorzy Promowi

  • Minoan Lines
    • 4 przeprawy w tygodniu 31 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Anek Superfast
    • 2 przeprawy w tygodniu 32 godz 1 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Patras Wenecja

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Patras Wenecja to samochod + 2 pasazerów.

Patras Przewodnik

Patras jest greckie miasto i stolica regionu zachodniej Grecji, w północnej części Peloponezu. Miasto znajduje się około 215 km na zachód od Aten i jest zbudowany u podnóża góry Panachaikon, z widokiem na Zatokę Patras. Miasto jest czasem określane jako bramy na Zachód i centrum handlowym regionu z tętniącego życiem portu odgrywa ważną rolę w handlu Grecji z Włoch i reszty Europy. Każdego lutego miasto organizuje jeden z największych i najbardziej kolorowych karnawałów w Europie; Wybitne cechy Patras Carnival m.in. jego mamuta wielkości satyrycznych, bale i parady, z których korzystają setki tysięcy zwiedzających w przyjemnym klimacie śródziemnomorskim.

Wyspy Jońskie, to tylko kilka minut promem i południowe wybrzeże Włoch jest w  zasięgu. Sam port jest bardzo blisko do centrum Patras, gdzie można znaleźć wiele sklepów, restauracji i hoteli, jak obiekty w samej portu są dość ograniczone. Istnieje kilka promy z Patras do innych greckich i włoskich miast z usługami funkcjonujących przez cały rok.

Wenecja Przewodnik

Wloska Wenecja jest po prostu wspaniała i zupełnie wyjątkowa. Została założona ponad 1500 lat temu i leży na 117 różnych wyspach. Wenecja jest powiązana z serią ponad 150 kanałów, 400 mostów i wielu starożytnych chodników. Zabytkowe centrum Wenecji jest podzielony na sześć czwarte (sestieri) - Cannaregio, Castello, Dorsoduro, San Marco, San Polo i Santa Croce. Wszystkie budynki w Wenecji są obsługiwane w dębowych i sosnowych smukłe pali, które są napędzane w głąb ziemi, aby stworzyć solidne podstawy. Gdy gleba jest podmokłe, bez wolnego tlenu, pale pozostanie silny i nie rozpadają. Miasto jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej popularnych miast na świecie, i jest zawsze podziwiany przez wielu turystów, którzy odwiedzają w ciągu roku. Istnieje wiele znanych zabytków i atrakcji weneckie do zobaczenia. Najważniejsze to Basilica San Marco (Bazylika Świętego Marka), ogromny kościół, który jest jednym z najbardziej znanych zabytków związanych z tym miastem;Piazza San Marco (plac San Marco), położony w samym sercu Wenecji i czule, o których mowa przez Napoleona jako "najlepszego salonu w Europie, Palazzo Ducale (Pałac Dożów), po prostu zapiera dech nabrzeże pałac i wspaniałym przykładem architektury gotyckiej, i Accademia Galeria ze wspaniałymi dziełami z 14 wieku do 18 wieku przez światowej sławy artystów, takich jak Bellini, Giorgione, Rosalba Carriera, Longhi, Picasso, Tintoretta, Tycjana, Veronese, Tycjana i wielu innych.