Igoumenitsa do Ankona Prom

Igoumenitsa Ankona trasa promowa laczy Grecja z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Minoan Lines obsluguje do 8 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 15 godziny 30 minuty gdy Anek Superfast serwis operuje do 9 razy w tygodniu trwajacym od 15 godz 45 min.

To daje 17 przeplyniecia tydzien na trasie Igoumenitsa Ankona pomiedzy Grecja i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Igoumenitsa do Ankona Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grecja do Wloch.

Igoumenitsa - Ankona Armatorzy Promowi

  • Minoan Lines
    • 8 przeprawy w tygodniu 15 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anek Superfast
    • 9 przeprawy w tygodniu 15 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Igoumenitsa Ankona

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Igoumenitsa Ankona to samochod + 2 pasazerów.

Igoumenitsa Przewodnik

Igoumenitsa to miasto położone w północno-zachodniej Grecji i jest stolicą regionu Thesprotia. Miasto jest po drugiej stronie Zatoki Igoumenitsa z wyspy Korfu, w otoczeniu sosnowych wzgórz i spektakularnej nadmorskiej drodze wyłożonej jaworami. Igoumenitsa służy jako łącznik między Włochami i Grecja, a fakt ten przyciąga wielu turystów. Z miasta, wielu podróżnych ma okazję odwiedzić sąsiednią wyspę Korfu, odwiedzenia atrakcji Wyspy Wielkanocnej i innych ciekawych miejsc. Igoumenitsa działa jako punkt wyjścia dla wielu tras wycieczkowych, ale samo miasto ma wiele rzeczy do zaoferowania i zobaczenia dla całej rodziny.

Główne ulice miasta są pokryte pięknymi sklepami, kawiarniami i restauracjami. Większość restauracji ma taras, więc spokojnie mozna zjesc obiad lub kolację podczas oglądania toczacego sie zycia w miescie.

Od miejskiego portu można przeplynac do Bari, Brindisi, Rawenna, Triestu, Wenecji, Kerkyra, Lefkimi i Paxi.

Ankona Przewodnik

Nowoczesne miasto portowe Ancona znajduje się w regionie Marche w środkowych Włoszech. Region ten zyskuje na popularności w ostatnim czasie, ceniona za swoją dziewiczą przyrodą i pyszne dania, a jednocześnie sama Ankona ma wiele do zaoferowania. Znajduje się na Morzu Adriatyckim, Ancona jest około 200 km od Bolonii i 280 km od Rzymu, stolicy Włoch. Położony między stokami Monte Astagno i Monte Conero, lokalizacja ułatwiła osadnika z Syracuse obrone. Założone około 386 roku pne, odwiedzający Ancona będą zachwyceni zabytkowego miasta na wzgórzu, niedaleko portu. Greccy kupcy ustanowili Dibromoindygo fabrykę w mieście i ich wpływ na obszarze jest niezwykły. W czasach rzymskich miasto miało swój własny system monety.

Ancona jest bardzo ważnym portem morski i jest bardzo dobrze połączony przez port z wieloma innymi miejscami. Najlepszym i najprostszym sposobem dotarcia do Ankony jest prom, który działa do takich miejsc jak Split, Rijeka, Zadar, Hvar, Korcula, Dubrownik, Patras, Igoumenitsa i Dugi Otok.