Igoumenitsa do Bari Prom

Igoumenitsa Bari trasa promowa laczy Grecja z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Ventouris Ferries obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 11 godziny 30 minuty gdy Anek Superfast serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 9 godz 30 min.

To daje 14 przeplyniecia tydzien na trasie Igoumenitsa Bari pomiedzy Grecja i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Igoumenitsa do Bari Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grecja do Wloch.

Igoumenitsa - Bari Armatorzy Promowi

  • Ventouris Ferries
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 11 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anek Superfast
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 9 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Igoumenitsa Bari

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Igoumenitsa Bari to samochod i 2 pasazerów.

Igoumenitsa Przewodnik

Igoumenitsa to miasto położone w północno-zachodniej Grecji i jest stolicą regionu Thesprotia. Miasto jest po drugiej stronie Zatoki Igoumenitsa z wyspy Korfu, w otoczeniu sosnowych wzgórz i spektakularnej nadmorskiej drodze wyłożonej jaworami. Igoumenitsa służy jako łącznik między Włochami i Grecja, a fakt ten przyciąga wielu turystów. Z miasta, wielu podróżnych ma okazję odwiedzić sąsiednią wyspę Korfu, odwiedzenia atrakcji Wyspy Wielkanocnej i innych ciekawych miejsc. Igoumenitsa działa jako punkt wyjścia dla wielu tras wycieczkowych, ale samo miasto ma wiele rzeczy do zaoferowania i zobaczenia dla całej rodziny.

Główne ulice miasta są pokryte pięknymi sklepami, kawiarniami i restauracjami. Większość restauracji ma taras, więc spokojnie mozna zjesc obiad lub kolację podczas oglądania toczacego sie zycia w miescie.

Od miejskiego portu można przeplynac do Bari, Brindisi, Rawenna, Triestu, Wenecji, Kerkyra, Lefkimi i Paxi.

Bari Przewodnik

Bari jest duzym miastem portowym polozonym na wybrzezu Adriatyku i jest stolica wloskiego regionu Puglia.Miasto nie jest glownym turystycznym, ale ma kilka interesujących zabytkow i jest doskonala baza wypadową do zwiedzania tej atrakcyjnej części Włoch. Zabytkowe centrum Bari jest na cyplu, osiagajac do Morza Adriatyckiego. Obszar ten zostal zbudowany na tysiaclecia, ale większosc z archeologii jest pochowany pod klastra waskimi uliczkami, ktore tworza Vecchia Bari.Kwartal znany jest mylace i goscie sa prawie na pewno traca poczucie kierunku. Miedzy sercem Starego Miasta i morzem jest najbardziej znany kosciol w Bari, w XI wieku romanski Basilica di San Nicola. Jest on poswiecony sw Mikolaja i zostal zbudowany do domu jego szczatki, ktore wciaz leza w krypcie. Jest waznym miejscem religijnym, a tam jest w krypcie kaplicy poświęconej pielgrzymow prawoslawnych. W glownej czesci kosciola znajduje sie kilka znaczących zabytkow, w tym skomplikowanym kamienny baldachim nad oltarzem i tronem marmuru biskupa, znanego jako Cattedra di Elia, pochodzacym z okolo 11 wieku.

Z portu w Bari, odplywają promy do Durres, Igoumenista, Kefalonia, Korfu, Patras, Kotor i Dubrownik