Igoumenitsa do Brindisi Prom

Igoumenitsa Brindisi trasa promowa laczy Grecja z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grimaldi Lines obsluguje do 3 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 8 godziny 30 minuty gdy European Seaways serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 10 godz.

To daje 27 przeplyniecia tydzien na trasie Igoumenitsa Brindisi pomiedzy Grecja i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Igoumenitsa do Brindisi Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grecja do Wloch.

Igoumenitsa - Brindisi Armatorzy Promowi

  • Grimaldi Lines
    • 3 Przeprawy Dziennie 8 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • European Seaways
    • 6 Cotygodniowe Przeprawy 10 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Igoumenitsa Brindisi

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Igoumenitsa Brindisi to samochod i 2 pasazerów.

Igoumenitsa Przewodnik

Igoumenitsa to miasto położone w północno-zachodniej Grecji i jest stolicą regionu Thesprotia. Miasto jest po drugiej stronie Zatoki Igoumenitsa z wyspy Korfu, w otoczeniu sosnowych wzgórz i spektakularnej nadmorskiej drodze wyłożonej jaworami. Igoumenitsa służy jako łącznik między Włochami i Grecja, a fakt ten przyciąga wielu turystów. Z miasta, wielu podróżnych ma okazję odwiedzić sąsiednią wyspę Korfu, odwiedzenia atrakcji Wyspy Wielkanocnej i innych ciekawych miejsc. Igoumenitsa działa jako punkt wyjścia dla wielu tras wycieczkowych, ale samo miasto ma wiele rzeczy do zaoferowania i zobaczenia dla całej rodziny.

Główne ulice miasta są pokryte pięknymi sklepami, kawiarniami i restauracjami. Większość restauracji ma taras, więc spokojnie mozna zjesc obiad lub kolację podczas oglądania toczacego sie zycia w miescie.

Od miejskiego portu można przeplynac do Bari, Brindisi, Rawenna, Triestu, Wenecji, Kerkyra, Lefkimi i Paxi.

Brindisi Przewodnik

Port we wloskim miescie Brindisi lezy na wybrzezu Adriatyku, w regionie Apulia. Podobnie jak wiele innych miast na wybrzezu Adriatyku Apulii, historia Brindisi jest nierozerwalnie związana z ziemia lezaca na wschód. Dzieki swojemu duzemu naturalnego portu, miasto zawsze bylo i nadal jest jednym z najwazniejszych portow wloskich. Dziś jest głownym punktem wyjscia dla promow udajacych sie do Grecji i na Balkanach, ale w jezyku greckim, w szczegolności w czasach rzymskich i sredniowieczu, sluzyl do wielu innych celow. Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w miescie w tym Castello Svevo Zamek Grande (lub) i Zamek Aragonii.Pierwszy zostal zbudowany przez cesarza Fryderyka II i ma plan trapezu z masywnych kwadratowych wiez. Ten ostatni zostal zbudowany przez krola Ferdynand I w koncu XV wieku na wyspie S. Andrea.

Z portu miasta, prom plynie do takich miejsc jak Paksos, Korfu, Igoumenitsa i Patras, Zakynthos.