Bari do Patras Prom

Bari Patras polaczenie laczy Wlochy z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Anek Superfast. Polaczenie odbywa sie do 6 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 16 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Bari Patras zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Bari do Patras Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Grecji.

Bari - Patras Armatorzy Promowi

  • Anek Superfast
    • 6 Cotygodniowe Przeprawy 16 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Bari Patras

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Bari Patras to samochod i 2 pasazerów.

Bari Przewodnik

Bari jest stolica prowincji Bari i regionu Apulia nad Adriatykiem we Wloszech. Miasto slynie z portu i jego uniwersytetu. Niektore z glownych atrakcji turystycznych w miescie to Basilica di San Nicola i Katedra w Bari. Basilica di San Nicola zostala zalozona w 1087, aby otrzymac szczatki swietego Mikolaja, ktore obecnie znajduja sie pod oltarzem w krypcie. BUdowe Katedry w Bari, ktora poswiecona jest sw Sabinus z Canosa rozpoczeto w 1034 i zakonczono w 1178 roku po zniszczeniu oryginalnego budynku w 1156 roku.

Port w Bari jest jednym z najwazniejszych portow w regionie, i stoi jako brama miedzy Wlochami i na Bliskim Wschodzie i Balkanami. Istnieja dwa oddzielne porty w miescie Bari. W poblizu starego miasta, Stary Port jest uzywany do malych statkow i lodzi rybackich, podczas gdy Nowy port jest zarezerwowany dla duzych promow pasazerskich. Miejsca docelowe to Durres, Igoumenitsa, Kefalonia, Korfu, Patras, Kotor i Dubrownik. Przejazdy do Korfu trwaja 8 godzin i sa dostepne tylko w miesiacach letnich. Rejs do Igoumenitsa trwa 9 godzin i 30 minut, i także dostepny jest w okresie letnim.

Patras Przewodnik

Greckie miasto Patras znajduje się około 215 km na zachód od Aten i jest stolica regionu zachodniej Grecji, w północnej części Peloponezu. Odwiedzający miasto powinni rozpocząć poszukiwania od Aghiou Nikolaou, najbardziej znanej ulicy w mieście. Tam, 192 kroki doprowadzą do Starego Miasta. Spacer po brukowanych uliczkach ujawni wielkie kolorowymi neoklasycystyczny rezydencjach, które służą jako przypomnienie wspaniałej przeszłości miasta. Następnie wizyta miasta średniowieczny zamek, zbudowali w drugiej połowie 6 wieku naszej ery na ruinach starożytnego Akropolu. Jej ściany otaczają powierzchnię około 22 m kwZamek składa się z trójkątnym związku zewnętrznej wzmocnionej z wież i murów obronnych. Przejść obok pozostałych budynków i zapierające dech w piersiach widoki na miasto.

Istnieje kilka miejsc w okolicy Patras, ktory honoruje słynnego greckiego poete Kostis Palamas..