Wenecja do Patras Prom

Wenecja Patras trasa promowa laczy Wlochy z Grecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Minoan Lines obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 30 godziny 30 minuty gdy Anek Superfast serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 32 godz.

To daje 5 przeplyniecia tydzien na trasie Wenecja Patras pomiedzy Wlochy i Grecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Wenecja do Patras Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Grecji.

Wenecja - Patras Armatorzy Promowi

  • Minoan Lines
    • 3 przeprawy w tygodniu 30 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anek Superfast
    • 2 przeprawy w tygodniu 32 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Wenecja Patras

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Wenecja Patras to samochod + 2 pasazerów.

Wenecja Przewodnik

Wenecja znajduje się w północno-wschodniej części Włoch i znajduje się w grupie 18 wysp rozdzielonych kanałami i połączonych przez szereg mostów. Miasto położone jest w bagnistej lagunie weneckiej, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża, między ujściami rzek Po i Piave, a jej nazwa pochodzi od starożytnych Veneti ludzi, którzy żyli w tu okolicach 10 wieku pne. Miasto, być może jedna z najbardziej znanych na świecie, słynie z pięknej architektury, jego poglądów i jego dzieł. Miasto i laguny zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Terminal promowy Wenecji, Passeggeri, łączy Wenecję z lądem przy wyjściu ze słynnego mostu, Ponte della Liberta. Nowy Port promowy w Wenecji, Marittima Terminal, oferuje szeroki wachlarz udogodnień, w tym restauracje, sklepy i wielu innych usług. Terminal S Marta znajduje się w jednym z najstarszych budynków portu i oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym kawiarni, sklepów i innych obiektów użyteczności publicznej. I S Basiliocan Terminal, to terminal, gdzie promy z chorwackich portow i północnych miejsc Adriatyku przyplywaja. Cele dostępne z portu obejmują Mali Losinj, Pula, Poreč, Rovinj, Igoumenitsa, Patras, Piran i Umag.

Patras Przewodnik

Greckie miasto Patras znajduje się około 215 km na zachód od Aten i jest stolica regionu zachodniej Grecji, w północnej części Peloponezu. Odwiedzający miasto powinni rozpocząć poszukiwania od Aghiou Nikolaou, najbardziej znanej ulicy w mieście. Tam, 192 kroki doprowadzą do Starego Miasta. Spacer po brukowanych uliczkach ujawni wielkie kolorowymi neoklasycystyczny rezydencjach, które służą jako przypomnienie wspaniałej przeszłości miasta. Następnie wizyta miasta średniowieczny zamek, zbudowali w drugiej połowie 6 wieku naszej ery na ruinach starożytnego Akropolu. Jej ściany otaczają powierzchnię około 22 m kwZamek składa się z trójkątnym związku zewnętrznej wzmocnionej z wież i murów obronnych. Przejść obok pozostałych budynków i zapierające dech w piersiach widoki na miasto.

Istnieje kilka miejsc w okolicy Patras, ktory honoruje słynnego greckiego poete Kostis Palamas..