Bari do Igoumenitsa Prom

Bari Igoumenitsa trasa promowa laczy Wlochy z Grecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Ventouris Ferries obsluguje do 6 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 12 godziny 30 minuty gdy Anek Superfast serwis operuje do 8 razy w tygodniu trwajacym od 8 godz 30 min.

To daje 14 przeplyniecia tydzien na trasie Bari Igoumenitsa pomiedzy Wlochy i Grecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Bari do Igoumenitsa Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Grecji.

Bari - Igoumenitsa Armatorzy Promowi

  • Ventouris Ferries
    • 6 Cotygodniowe Przeprawy 12 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anek Superfast
    • 8 Cotygodniowe Przeprawy 8 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Bari Igoumenitsa

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Bari Igoumenitsa to samochod i 2 pasazerów.

Bari Przewodnik

Bari jest stolica prowincji Bari i regionu Apulia nad Adriatykiem we Wloszech. Miasto slynie z portu i jego uniwersytetu. Niektore z glownych atrakcji turystycznych w miescie to Basilica di San Nicola i Katedra w Bari. Basilica di San Nicola zostala zalozona w 1087, aby otrzymac szczatki swietego Mikolaja, ktore obecnie znajduja sie pod oltarzem w krypcie. BUdowe Katedry w Bari, ktora poswiecona jest sw Sabinus z Canosa rozpoczeto w 1034 i zakonczono w 1178 roku po zniszczeniu oryginalnego budynku w 1156 roku.

Port w Bari jest jednym z najwazniejszych portow w regionie, i stoi jako brama miedzy Wlochami i na Bliskim Wschodzie i Balkanami. Istnieja dwa oddzielne porty w miescie Bari. W poblizu starego miasta, Stary Port jest uzywany do malych statkow i lodzi rybackich, podczas gdy Nowy port jest zarezerwowany dla duzych promow pasazerskich. Miejsca docelowe to Durres, Igoumenitsa, Kefalonia, Korfu, Patras, Kotor i Dubrownik. Przejazdy do Korfu trwaja 8 godzin i sa dostepne tylko w miesiacach letnich. Rejs do Igoumenitsa trwa 9 godzin i 30 minut, i także dostepny jest w okresie letnim.

Igoumenitsa Przewodnik

Miasto Igoumenitsa, w północno-zachodniej Grecji, jest oddzielona od wyspy Korfu przez Zatokę Igoumenitsa. Dobrobytu miasta rozpoczął się w drugiej połowie 20 wieku. Przed tym Igoumenitsa była mała osada portu i jego mieszkańcy byli głównie zaangażowane w handlu i rybołówstwa. Podczas II wojny światowej został poważnie uszkodzony Igoumenitsa, jednak zaledwie kilka lat później został odbudowany.Większość budynków w mieście zbudowano w 1960 1980, w wyniku czego nie ma wielu zabytków historycznych dla zwiedzających cieszyć.

Główna ulica miasta rozciąga się wzdłuż strefy przybrzeżnej, a tutaj można zobaczyć piękne biurowce, banki i wiele restauracji. Prawie każda restauracja ma otwarty taras, więc goście mogą podziwiać wspaniałe dania kuchni lokalnej i podziwiać fantastyczne widoki na wybrzeże. Od maja do września jest uważany za najlepszy czas, aby odwiedzić Igoumenitsa, jak jest bardzo mało deszczu i tak odwiedzający będą mogli cieszyć się miasto i okolicę, w całej swej okazałości.