Brindisi do Igoumenitsa Prom

Brindisi Igoumenitsa trasa promowa laczy Wlochy z Grecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grimaldi Lines obsluguje do 14 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 7 godziny 30 minuty gdy European Seaways serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 10 godz.

To daje 20 przeplyniecia tydzien na trasie Brindisi Igoumenitsa pomiedzy Wlochy i Grecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Brindisi do Igoumenitsa Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Grecji.

Brindisi - Igoumenitsa Armatorzy Promowi

  • Grimaldi Lines
    • 14 Cotygodniowe Przeprawy 7 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • European Seaways
    • 6 Cotygodniowe Przeprawy 10 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Brindisi Igoumenitsa

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Brindisi Igoumenitsa to samochod i 2 pasazerów.

Brindisi Przewodnik

Brindisi to miasto polozone w regionie Apulia we Wloszech na wloskim wybrzezu Adriatyku. Port miasta odgrywa wazna role w handlu w regionie z Grecji i na Bliskim Wschodzie. Port jest naturalnym portem, ktory wnika gleboko w wybrzezu Adriatyku. Miasto zachowuje wazne znaleziska archeologiczne, zwlaszcza na polnocnym wybrzezu, gdzie znajduje sie wiele duzych wydm i plaze. Agroturystyka odgrywa wazna role z wina (wino Appia) lub oliwy z oliwek (oleju Collina di Brindisi). Wakacje w Brindisi, pozostaja jednak w duzym stopniu zalezne od turystow wloskich (74%, w porownaniu z 26% popytu zagranicznego) i jest bardzo sezonowe.

Przejazdy z Brindisi do Kefalonia sa obslugiwane przez Maritime My Way Ferries. SNAV Aliscafi swiadczy uslugi z Brindisi do Paxi i Korfu w Grecji wraz z Fragline, Blue Star Ferries i Hellenic Mediterranean Lines, ktore obsluguja rowniez uslugi na Korfu. Liczne firmy promowe laczenia Brindisi z Igoumenitsa (Grecja) i grecka wyspa Zante mozna dojechać z Hellenic Med. Lines. Adriatica di Navigazione i Hellenic Mediterranean Lines uruchomily rejsy do Patras.

Igoumenitsa Przewodnik

Miasto Igoumenitsa, w północno-zachodniej Grecji, jest oddzielona od wyspy Korfu przez Zatokę Igoumenitsa. Dobrobytu miasta rozpoczął się w drugiej połowie 20 wieku. Przed tym Igoumenitsa była mała osada portu i jego mieszkańcy byli głównie zaangażowane w handlu i rybołówstwa. Podczas II wojny światowej został poważnie uszkodzony Igoumenitsa, jednak zaledwie kilka lat później został odbudowany.Większość budynków w mieście zbudowano w 1960 1980, w wyniku czego nie ma wielu zabytków historycznych dla zwiedzających cieszyć.

Główna ulica miasta rozciąga się wzdłuż strefy przybrzeżnej, a tutaj można zobaczyć piękne biurowce, banki i wiele restauracji. Prawie każda restauracja ma otwarty taras, więc goście mogą podziwiać wspaniałe dania kuchni lokalnej i podziwiać fantastyczne widoki na wybrzeże. Od maja do września jest uważany za najlepszy czas, aby odwiedzić Igoumenitsa, jak jest bardzo mało deszczu i tak odwiedzający będą mogli cieszyć się miasto i okolicę, w całej swej okazałości.