Wenecja do Igoumenitsa Prom

Wenecja Igoumenitsa trasa promowa laczy Wlochy z Grecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Minoan Lines obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 25 godziny gdy Anek Superfast serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 25 godz 30 min.

To daje 5 przeplyniecia tydzien na trasie Wenecja Igoumenitsa pomiedzy Wlochy i Grecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Wenecja do Igoumenitsa Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Grecji.

Wenecja - Igoumenitsa Armatorzy Promowi

  • Minoan Lines
    • 3 przeprawy w tygodniu 25 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Anek Superfast
    • 2 przeprawy w tygodniu 25 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Wenecja Igoumenitsa

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Wenecja Igoumenitsa to samochod + 2 pasazerów.

Wenecja Przewodnik

Wenecja znajduje się w północno-wschodniej części Włoch i znajduje się w grupie 18 wysp rozdzielonych kanałami i połączonych przez szereg mostów. Miasto położone jest w bagnistej lagunie weneckiej, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża, między ujściami rzek Po i Piave, a jej nazwa pochodzi od starożytnych Veneti ludzi, którzy żyli w tu okolicach 10 wieku pne. Miasto, być może jedna z najbardziej znanych na świecie, słynie z pięknej architektury, jego poglądów i jego dzieł. Miasto i laguny zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Terminal promowy Wenecji, Passeggeri, łączy Wenecję z lądem przy wyjściu ze słynnego mostu, Ponte della Liberta. Nowy Port promowy w Wenecji, Marittima Terminal, oferuje szeroki wachlarz udogodnień, w tym restauracje, sklepy i wielu innych usług. Terminal S Marta znajduje się w jednym z najstarszych budynków portu i oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym kawiarni, sklepów i innych obiektów użyteczności publicznej. I S Basiliocan Terminal, to terminal, gdzie promy z chorwackich portow i północnych miejsc Adriatyku przyplywaja. Cele dostępne z portu obejmują Mali Losinj, Pula, Poreč, Rovinj, Igoumenitsa, Patras, Piran i Umag.

Igoumenitsa Przewodnik

Miasto Igoumenitsa, w północno-zachodniej Grecji, jest oddzielona od wyspy Korfu przez Zatokę Igoumenitsa. Dobrobytu miasta rozpoczął się w drugiej połowie 20 wieku. Przed tym Igoumenitsa była mała osada portu i jego mieszkańcy byli głównie zaangażowane w handlu i rybołówstwa. Podczas II wojny światowej został poważnie uszkodzony Igoumenitsa, jednak zaledwie kilka lat później został odbudowany.Większość budynków w mieście zbudowano w 1960 1980, w wyniku czego nie ma wielu zabytków historycznych dla zwiedzających cieszyć.

Główna ulica miasta rozciąga się wzdłuż strefy przybrzeżnej, a tutaj można zobaczyć piękne biurowce, banki i wiele restauracji. Prawie każda restauracja ma otwarty taras, więc goście mogą podziwiać wspaniałe dania kuchni lokalnej i podziwiać fantastyczne widoki na wybrzeże. Od maja do września jest uważany za najlepszy czas, aby odwiedzić Igoumenitsa, jak jest bardzo mało deszczu i tak odwiedzający będą mogli cieszyć się miasto i okolicę, w całej swej okazałości.