Panstar Cruise
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Panstar Cruise

Promy PanStar Cruise oferuje trzy połączenia promowe w tygodniu pomiędzy miastem Osaka, centrum handlowo - kulturowe w Japonii a Pusan, największym portem w Korei Południowej.

PanStar prom był szeroko stosowany od około 2002 roku i zapewnia świetny sposób podróżowania między tymi dwoma różnymi krajami. Ze względu na ich względną bliskość, można przejdostac sie w mniej niż 24 godziny, co przyczynia się do jego popularności.

Kilka promow w regionie może się pochwalić tak szeroką gama udogodnień, jaka mozna znaleźć na promie wykorzystywane na tej trasie - PanStar Dream. Statek to dwunasto piętrowy pływający hotel, z restauracja bufetowa i kawiarnia, szerokim wyborem kabin na każdą kieszeń, wieczorne rozrywki i można również znaleźć markowe produkty w sklepie bezcłowym.

Jeśli to nie wystarczy, to wiele wspanialych widokow zapewni Ci rozrywkę podczas przeplyniecia między Osaka i Busan.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Panstar Cruise i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Panstar Cruise. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Na pokładzie Panstar Cruise

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.