Panstar Cruise

Promy PanStar Cruise oferuje trzy połączenia promowe w tygodniu pomiędzy Osaka, centrum handlowego i kulturalnego w Japonii i Pusan, największego portu w Korei.

PanStar prom był szeroko stosowany od około 2002 roku i zapewnia świetny sposób podróżowania między tymi dwoma różnymi krajami. Ze względu na ich względną bliskość, można przejdostac sie w mniej niż 24 godziny, co przyczynia się do jego popularności.

Kilka promow w regionie może się pochwalić tak szeroką gama udogodnień, jaka mozna znaleźć na promie wykorzystywane na tej trasie - PanStar Dream. Statek to dwunasto piętrowy pływający hotel, z restauracja bufetowa i kawiarnia, szerokim wyborem kabin na każdą kieszeń, wieczorne rozrywki i można również znaleźć markowe produkty w sklepie bezcłowym.

Jeśli to nie wystarczy, to wiele wspanialych widokow zapewni Ci rozrywkę podczas przeplyniecia między Osaka i Busan.

Direct Ferries zapewnia harmonogram promow i porównanie cen, w oparciu o kryteria wyszukiwania, co pozwala na porównanie Panstar Cruise operatorow i taryf firm promowych w jednej kategorii. Porównaj Panstar Cruise harmonogramy i ceny wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu,aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Panstar Cruise trasy i porty

Na pokładzie Panstar Cruise

Wszystkie Panstar Cruise trasy