COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Panstar Cruise

Promy PanStar Cruise oferuje trzy połączenia promowe w tygodniu pomiędzy miastem Osaka, centrum handlowo - kulturowe w Japonii a Pusan, największym portem w Korei Południowej.

PanStar prom był szeroko stosowany od około 2002 roku i zapewnia świetny sposób podróżowania między tymi dwoma różnymi krajami. Ze względu na ich względną bliskość, można przejdostac sie w mniej niż 24 godziny, co przyczynia się do jego popularności.

Kilka promow w regionie może się pochwalić tak szeroką gama udogodnień, jaka mozna znaleźć na promie wykorzystywane na tej trasie - PanStar Dream. Statek to dwunasto piętrowy pływający hotel, z restauracja bufetowa i kawiarnia, szerokim wyborem kabin na każdą kieszeń, wieczorne rozrywki i można również znaleźć markowe produkty w sklepie bezcłowym.

Jeśli to nie wystarczy, to wiele wspanialych widokow zapewni Ci rozrywkę podczas przeplyniecia między Osaka i Busan.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Panstar Cruise i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Panstar Cruise. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Na pokładzie Panstar Cruise

Wszystkie trasy Panstar Cruise