Camellia Line
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Camellia Line

Camellia Line wypływają codziennie z japońskiego portu Hakata w Fukuoka i południowokoreańskiego portu Busan, przez cały rok.

Ich nazwa pochodzi od kwiatu Camellia, który jest kwiatem miasta Busan i kwiatu Camellia sasanqua, który jest kwiatem miasta Fukuoka, prowincji, w której znajdue się port Hakata.

Na pokładzie promu Camellia znajdziesz cały szereg udogodnień, aby zająć cię podczas podróży między Japonią a Koreą Południową, takie jak restauracja, spa (spa z widokiem na morze), sklepy z pamiątkami I wolnocłowy, gry, automaty, sala karaoke i wiele więcej. Jest też duży wybór kabin w ofercie na każdą kieszeń, które zapewnią odświeżenie przed dotarciem do miejsca docelowego.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Camellia Line harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Na pokładzie Camellia Line

Wszystkie trasy Camellia Line

Camellia Line routes and ports

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.