COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Pukwan Ferry

Pukwan Ferry to koreański operator promowy oferujący przeprawy pomiędzy Busan a japońskim miastem Shimonoseki położonym w prowincji Yamaguchi.

Pukwan Ferry powstała w 1965 roku, kiedy to uruchomiła pierwsze połączenia między Koreą i Japonią. Dziś jest wiodącą firmą promową w Korei i uważana jest za modelową korporację, przyczyniającą się znacząco do rowoju branży turystycznej a co za tym idzie rozwoju gospodarki.

Flota to obecnie dwa luksusowe statki, wyposażone we wszystko czego tylko mógłbyś oczekiwać od najlepszej jakości promów, co sprawia, że ​​podróż jest zawsze przyjemna i komfortowa. Ponadto Pukwan Ferry jest jedyny w swoim rodzaju: jest pierwszą firmą w Korei, która uzyskała certyfikat AEO dla kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem. Dalsze nagrody to m.in oficjalny status certyfikacji kodeksu ISM w 1998 wydany za "bezpieczeństwo, ochronę środowiska i ciągłą poprawę systemu zarządzania bezpieczeństwem".

Directferries.pl pozwala na porównanie Pukwan Ferry rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Pukwan Ferry - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Wszystkie trasy Pukwan Ferry