Pukwan Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Pukwan Ferry

Pukwan Ferry to koreański operator promowy oferujący przeprawy pomiędzy Busan a japońskim miastem Shimonoseki położonym w prowincji Yamaguchi.

Pukwan Ferry powstała w 1965 roku, kiedy to uruchomiła pierwsze połączenia między Koreą i Japonią. Dziś jest wiodącą firmą promową w Korei i uważana jest za modelową korporację, przyczyniającą się znacząco do rowoju branży turystycznej a co za tym idzie rozwoju gospodarki.

Flota to obecnie dwa luksusowe statki, wyposażone we wszystko czego tylko mógłbyś oczekiwać od najlepszej jakości promów, co sprawia, że ​​podróż jest zawsze przyjemna i komfortowa. Ponadto Pukwan Ferry jest jedyny w swoim rodzaju: jest pierwszą firmą w Korei, która uzyskała certyfikat AEO dla kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem. Dalsze nagrody to m.in oficjalny status certyfikacji kodeksu ISM w 1998 wydany za "bezpieczeństwo, ochronę środowiska i ciągłą poprawę systemu zarządzania bezpieczeństwem".

Directferries.pl pozwala na porównanie Pukwan Ferry rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.