COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Pukwan Ferry

Pukwan Ferry to koreański operator promowy oferujący przeprawy pomiędzy Busan a japońskim miastem Shimonoseki położonym w prowincji Yamaguchi.

Pukwan Ferry powstała w 1965 roku, kiedy to uruchomiła pierwsze połączenia między Koreą i Japonią. Dziś jest wiodącą firmą promową w Korei i uważana jest za modelową korporację, przyczyniającą się znacząco do rowoju branży turystycznej a co za tym idzie rozwoju gospodarki.

Flota to obecnie dwa luksusowe statki, wyposażone we wszystko czego tylko mógłbyś oczekiwać od najlepszej jakości promów, co sprawia, że ​​podróż jest zawsze przyjemna i komfortowa. Ponadto Pukwan Ferry jest jedyny w swoim rodzaju: jest pierwszą firmą w Korei, która uzyskała certyfikat AEO dla kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem. Dalsze nagrody to m.in oficjalny status certyfikacji kodeksu ISM w 1998 wydany za "bezpieczeństwo, ochronę środowiska i ciągłą poprawę systemu zarządzania bezpieczeństwem".

Directferries.pl pozwala na porównanie Pukwan Ferry rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Pukwan Ferry - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Wszystkie trasy Pukwan Ferry