COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Namhae Gosok Ferry

Namhae Gosok łączy Prowincję Jeju, wyspę należącą do Korei Południowej położonej w południowej części Półwyspu Koreańskiego, z Goheung County na południowym wybrzeżu, stanowiącą część prowincji Jeollanam-do.

Namhae Gosok powstało w 1955 jako przedsiębiorstwo handlu żeglugowego w rejonie wyspy Jeju, powszechnie uważanej za jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Korei Południowej. Teraz oferują oni również usługi w zakresie transportu pasażerskiego, dlatego też w 2004 roku do harmonogramu dodana została trasa na Goheung, która okazała się być jedną z najbardziej ruchliwych tras. Namhae Gosok dysponuje sześcioma promami, wszystkie z szerokim wyborem zakwaterowania, w tym prywatne kabiny duwosobowe oraz kabiny dzielone, jak i dużą ilość miejsc siedzących.

Jeju jest największą wyspą w Korei, i stała się jedną z ulubionych miejscowości wypoczynkowych w kraju ze względu na jej słoneczne plaże, malownicze wzgórza i luksusowe hotele. Goheung jest jedną z najbardziej wysuniętych na południe prowincji na Półwyspie Koreańskim, obejmującej ponad sto pięćdziesiąt wysp, gdzie znajduje się m.in. Centrum Kosmiczne Naro i siedziby przedsiębiorstw skupione na handlu skorupiakami i mięczakami.

Zobacz Namhae Gosok Ferry,ceny i rozkłady jazdy, bilety Namhae Gosok Ferry z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Namhae Gosok Ferry z alternatywnymi firmami promowymi.

Namhae Gosok Ferry - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Wszystkie trasy Namhae Gosok Ferry