Namhae Gosok Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Namhae Gosok Ferry

Namhae Gosok łączy Prowincję Jeju, wyspę należącą do Korei Południowej położonej w południowej części Półwyspu Koreańskiego, z Goheung County na południowym wybrzeżu, stanowiącą część prowincji Jeollanam-do.

Namhae Gosok powstało w 1955 jako przedsiębiorstwo handlu żeglugowego w rejonie wyspy Jeju, powszechnie uważanej za jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Korei Południowej. Teraz oferują oni również usługi w zakresie transportu pasażerskiego, dlatego też w 2004 roku do harmonogramu dodana została trasa na Goheung, która okazała się być jedną z najbardziej ruchliwych tras. Namhae Gosok dysponuje sześcioma promami, wszystkie z szerokim wyborem zakwaterowania, w tym prywatne kabiny duwosobowe oraz kabiny dzielone, jak i dużą ilość miejsc siedzących.

Jeju jest największą wyspą w Korei, i stała się jedną z ulubionych miejscowości wypoczynkowych w kraju ze względu na jej słoneczne plaże, malownicze wzgórza i luksusowe hotele. Goheung jest jedną z najbardziej wysuniętych na południe prowincji na Półwyspie Koreańskim, obejmującej ponad sto pięćdziesiąt wysp, gdzie znajduje się m.in. Centrum Kosmiczne Naro i siedziby przedsiębiorstw skupione na handlu skorupiakami i mięczakami.

Zobacz Namhae Gosok Ferry,ceny i rozkłady jazdy, bilety Namhae Gosok Ferry z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Namhae Gosok Ferry z alternatywnymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.